Silikonowa osłona bloku grzejnego ED3 V6

Indeks: AMS-18950 EAN: 5904422355180
Silikonowa osłona bloku grzejnego V6, stosowana w drukarkach 3D. Odporne na wysoką temperaturę tworzywo, z którego wykonano nakładkę chroni blok grzewczy przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ogranicza również ilość osadzających się na nim zabrudzeń. Osłona skutecznie zatrzymuje ciepło, przyspiesza tym samym proces nagrzewania dyszy. Silikon w dużym stopniu zabezpiecza przed przypadkowym poparzeniem. Można go łatwo oczyścić z resztek filamentu, które przywierają w trakcie druku. Posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne, dzięki którym znajduje zastosowanie z szeroką gamą filamentów. Do najpopularniejszych należą: ABS, TPU, HIPS, WOOD, PETG.
Silikonowa osłona bloku grzejnego ED3 V6
6,95 zł
5,65 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Silikonowa osłona bloku grzejnego ED3 V6

Silikonowa osłona bloku grzejnego ED3 V6, stosowana w drukarkach 3D. Odporne na wysoką temperaturę tworzywo, z którego wykonano nakładkę chroni blok grzewczy przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ogranicza również ilość osadzających się na nim zabrudzeń. Osłona skutecznie zatrzymuje ciepło, przyspiesza tym samym proces nagrzewania dyszy. Silikon w dużym stopniu zabezpiecza przed przypadkowym poparzeniem. Można go łatwo oczyścić z resztek filamentu, które przywierają w trakcie druku. Posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne, dzięki którym znajduje zastosowanie z szeroką gamą filamentów. Do najpopularniejszych należą: ABS, TPU, HIPS, WOOD, PETG.

Silikonowa osłona bloku grzewczego

Przedmiotem sprzedaży jest silikonowa osłona bloku grzewczego

Silikonowa osłonka na blok grzewczy MK8

Wymiary silikonowej nakładki na blok grzewczy ED3 V6

Specyfikacja osłony

  • Materiał wykonania: silikon
  • Typ kompatybilnego bloku grzewczego: ED3 V6
  • Dokładne wycięcia pozwalają bezproblemowo umieścić osłonkę na bloku grzewczym
  • Dobra izolacja cieplna, pozwalająca na szybsze nagrzewanie dyszy
  • Ochrona przed poparzeniem na skutek przypadkowego dotknięcia bloku grzewczego 

Silikonowa osłona bloku grzejnego E3D V6

Silikonowa osłona bloku grzejnego E3D V6 jest przeznaczona do użytku w drukarkach 3D. Element został wykonany z wysokiej jakości silikonu, który jest elastyczny, trwały i odporny na bardzo wysokie temperatury.

Osłona do bloku grzejnego wykonana z silikonu pełni kilka funkcji. Przede wszystkim chroni ona cały podzespół przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz stratami energii wynikającymi z nadmiernego oddawania ciepła do otoczenia. Ponadto osłona stanowi zabezpieczenie przed poparzeniem w wyniku przypadkowego dotknięcia zespołu grzewczego.

Nakładka silikonowa na blok grzejny drukarki 3D

Oferowana nakładka silikonowa jest kompatybilna z modelami drukarek 3D wykorzystującymi blok grzewczy V6 marki E3D (oryginalnie został wykorzystany na przykład w modelu Prusa i3 MK3S, natomiast może być też stosowany jako zastępczy komponent w wielu drukarkach, takich jak Creality Ender 3).

W naszej ofercie znajdziesz również inne elementy do budowy drukarek 3D oraz części zamienne do tych urządzeń, między innymi łożyska, wały liniowe, czujniki filamentu, dysze czy ekstrudery. Ponadto oferujemy szeroki wybór filamentów, żywic światłoutwardzalnych oraz pozostałych materiałów eksploatacyjnych.

Szerokość opakowania 7 cm
Wysokość opakowania 2 cm
Głębokość opakowania 5 cm
Masa opakowania 0.005 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Silikonowa osłona bloku grzejnego ED3 V6

5/5

Średnia Ocena

2

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Jan 27.02.2024 Potwierdzony zakup
Towar zgodny z opisem
Damian 19.12.2022 Potwierdzony zakup
Wszystko zgodnie z opisem

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: