Łożysko liniowe SCS8UU do drukarki 3D

Indeks: AMS-18937 EAN: 5904422355050
Zabudowane łożysko liniowe, stosowane do podparcia obracających się wałków liniowych, wykorzystywane w konstrukcji drukarek 3D. W korpusie obudowy znajdują się otwory montażowe, które ułatwiają instalację zespołu łożyskującego. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co wpływa na zwiększenie precyzji przesuwu. Łożysko jest kompatybilne z gładkimi prowadnicami liniowymi o średnicy 8 mm.
Łożysko liniowe SCS8UU do drukarki 3D
13,95 zł
11,34 zł netto
Zapłać później
Łożysko liniowe do drukarki 3D - średnica:
Producent: OEM

Opis produktu: Łożysko liniowe SCS8UU do drukarki 3D

Zabudowane łożysko liniowe, stosowane do podparcia obracających się wałków liniowych, wykorzystywane w konstrukcji drukarek 3D. W korpusie obudowy znajdują się otwory montażowe, które ułatwiają instalację zespołu łożyskującego. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co wpływa na zwiększenie precyzji przesuwu. Łożysko jest kompatybilne z gładkimi prowadnicami liniowymi o średnicy 8 mm

Łożysko liniowe SCS8UU

Łożysko liniowe SCS8UU.

Szczegółowe wymiary bloku łożyskującego

Szczegółowe wymiary zabudowanego łożyska (mm).

Zastosowanie łożysk liniowych 

Łożyska liniowe stosowane w licznych urządzeniach wykorzystujących technikę przemieszczenia liniowego. Od ich precyzji zależy dokładność ruchu poszczególnych elementów przesuwnych urządzeń. Łożyska, mające zazwyczaj formę niewielkiej tulei, znajdziemy między innymi w:

  • Drukarkach 3D
  • Frezarkach CNC
  • Ploterach
  • Sorterach

Specyfikacja łożyska 

  • Materiał wykonania: metal, tworzywo sztuczne
  • Długość całkowita: 34 mm
  • Szerokość całkowita: 22 mm
  • Wysokość całkowita: 30 mm
  • Kompatybilny z wałkami liniowymi o średnicy 8 mm
  • Masa: 32 g 

Łożysko liniowe SCS8UU do drukarki 3D Botland - Sklep dla robotyków

Prezentowane łożysko liniowe model SCS8UU, stanowiące element konstrukcyjny drukarek 3D, ploterów, frezarek CNC i sorterów, jest wykonane m.in. z metalu.

Nawet w przypadku intensywnego użytkowania urządzenia, łożysko charakteryzuje się trwałością i niezawodnością. Cztery otwory montażowe zapewniają szybki i przede wszystkim stabilny montaż.

Pozostałe informacje o łożysku liniowym SCS8UU do drukarki 3D

Zabudowane łożysko liniowe charakteryzuje się uniwersalną kompatybilnością, m.in. z drukarkami wyposażonymi w wałek liniowy, którego średnica wynosi 8 mm.

W kategorii elementy do budowy drukarek 3D można znaleźć szeroki wybór podzespołów umożliwiających zbudowanie własnej drukarki do druku przestrzennego. Dostępne są m.in. silniki, sprzęgła, koła zębate, prowadniki przewodów, osłony, stojaki, mocowania wałka i wiele innych.

Szerokość opakowania 8 cm
Wysokość opakowania 2 cm
Głębokość opakowania 6 cm
Masa opakowania 0.05 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: