Mocowanie wałka liniowego SK8 - 8mm

Indeks: AMS-18939 EAN: 5904422355074
Aluminiowe mocowanie, pełniące funkcję wspornika do wałka liniowego. Kompatybilne z wałami o średnicy 8 mm. Wykorzystywane jako element konstrukcyjny w drukarkach 3D RepRap oraz urządzeniach CNC. Mocowanie posiada dwa otwory montażowe, umożliwiające przykręcenie go do ramy urządzenia. Wykorzystywane jest najczęściej jako wspornik końcowy wału. Może być montowany na każdej z trzech osi ruchu urządzenia: X, Y, Z. Dodatkowo podpora posiada wkręt dociskowy, pozwalający regulować zacisk na wale. Całkowita wysokość produktu wynosi 32,8 mm. Szerokość podstawy, w której znajdują się otwory montażowe to 42 mm.
Mocowanie wałka liniowego SK8 - 8mm
9,90 zł
8,05 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Mocowanie wałka liniowego SK8 - 8 mm

Aluminiowe mocowanie, pełniące funkcję wspornika do wałka liniowego. Kompatybilne z wałami o średnicy 8 mm. Wykorzystywane jako element konstrukcyjny w drukarkach 3D RepRap oraz urządzeniach CNC. Mocowanie posiada dwa otwory montażowe, umożliwiające przykręcenie go do ramy urządzenia. Wykorzystywane jest najczęściej jako wspornik końcowy wału. Może być montowany na każdej z trzech osi ruchu urządzenia: X, Y, Z. Dodatkowo podpora posiada wkręt dociskowy, pozwalający regulować zacisk na wale. Całkowita wysokość produktu wynosi 32,8 mm. Szerokość podstawy, w której znajdują się otwory montażowe to 42 mm

Mocowanie wałka liniowego SK8 - 8 mm

Mocowanie wałka liniowego SK8 - 8 mm.

Szczegółowe wymiary mocowania do wału liniowego

Szczegółowe wymiary mocowania do wału liniowego (mm)

Specyfikacja mocowania wałka liniowego SK8

  • Materiał wykonania: aluminium
  • Średnica kompatybilnych wałków liniowych: 8 mm
  • Wysokość mocowania: 32,8 mm
  • Szerokość podstawy mocowania: 42 mm
  • Rozmiar śrub do montażu mocowania: M5
  • Rozmiar śruby zaciskowej: M4
  • Masa: 24 g  

Mocowanie wałka liniowego SK8 - 8mm

Opisywany produkt to mocowanie wałka liniowego SK8 - 8 mm. Mocowanie jest wykonane z lekkiego, a zarazem wytrzymałego aluminium, w pełni odpornego na działanie czynników zewnętrznych. Całkowita wysokość podstawy jest równa 6 mm, natomiast szerokość górnego elementu przed regulacją to 18 mm.

Prezentowane mocowanie jest wyposażone we wkręt dociskowy, którego głównym zadaniem jest precyzyjna regulacja siły, z jaką mocowanie dociska do wałka liniowego. Produkt wyróżnia się wysoką precyzją wykonania, co w praktyce przekłada się na bezproblemową eksploatację nawet w przypadku częstego użytkowania.

Pozostałe informacje o mocowaniu wałka liniowego SK8 - 8 mm

Kolejną zaletą prezentowanego produktu jest minimalna tolerancja wymiarów fizycznych. Ponadto mocowanie wyróżnia się stosunkowo niską wagą i możliwością montażu w różnych miejscach urządzenia.

W kategorii elementy do budowy drukarek 3D dostępne są wszystkie niezbędne podzespoły pozwalające na zbudowanie własnego sprzętu do druku przestrzennego lub urządzenia wielofunkcyjnego.

Szerokość opakowania 8 cm
Wysokość opakowania 1 cm
Głębokość opakowania 6 cm
Masa opakowania 0.03 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: