Śruba trapezowa 8mm - długość 330mm

Indeks: AMS-18921 EAN: 5904422354909
Śruba trapezowa o długości 330 mm. Średnica gwintu wynosi 8 mm, a jego skok 2 mm. Produkt wykonany jest ze stali nierdzewnej 304. Kompatybilna z mosiężną nakrętką z kołnierzem, w którym znajdują się cztery otwory o średnicy 3,5 mm. Nakrętkę należy kupić osobno. Śruba wykorzystywana jest zwykle w drukarkach 3D i urządzeniach CNC. Znakomicie sprawdza się w sytuacjach, w których wymagane jest liniowe przenoszenie obciążeń w dwie strony przy niskiej prędkości obrotowej. Zapewnia dużą precyzję ruchu.
Śruba trapezowa 8mm - długość 330mm
19,90 zł
16,18 zł netto
Zapłać później
Śruba trapezowa 8mm - długość:
Producent: OEM

Opis produktu: Śruba trapezowa 8 mm - długość 330 mm

Śruba trapezowa o długości 330 mm. Średnica gwintu wynosi 8 mm, a jego skok 2 mm. Produkt wykonany jest ze stali nierdzewnej 304. Kompatybilna z mosiężną nakrętką z kołnierzem, w którym znajdują się cztery otwory o średnicy 3,5 mm. Nakrętkę należy kupić osobno. Śruba wykorzystywana jest zwykle w drukarkach 3D i urządzeniach CNC. Znakomicie sprawdza się w sytuacjach, w których wymagane jest liniowe przenoszenie obciążeń w dwie strony, przy niskiej prędkości obrotowej. Zapewnia dużą precyzję ruchu, co z kolei wpływa na zwiększenie jakości wydruków 3D i elementów podlegających obróbce przy pomocy frezarek CNC.


Śruba trapezowa 8 mm - długość 330 mm.

Szczegółowe wymiary śruby trapezowej

Szczegółowe wymiary śruby trapezowej (mm).

Specyfikacja śruby trapezowej

Zawartość zestawu

  • Śruba trapezowa - 1 szt.

W naszej ofercie znajdziesz także inne elementy do budowy drukarek 3D. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Śruba trapezowa 8mm - długość 330mm

Opisywana śruba trapezowa została wykonana z wysokogatunkowej stali gwarantującej długą żywotność nawet w przypadku intensywnej eksploatacji pod obciążeniem. Precyzyjne wykonanie gwintu gwarantuje swobodne odkręcanie i dokręcanie nakrętek.

Odpowiednio głęboki gwint śruby zapewnia stabilne osadzenie nakrętki trapezowej. W praktyce oznacza to wydajną, cichą i stabilną pracę, a także ograniczenie do minimum ilości wytwarzanego ciepła.

Pozostałe informacje o śrubie trapezowej

Stal nierdzewna, z której opisywana śruba trapezowa 8 mm została wyprodukowana zapewnia pełną odporność na działanie czynników zewnętrznych. Śruba jest dostarczana w zabezpieczonym opakowaniu, dzięki czemu zawsze dociera na miejsce dostawy idealnie prosta.

W sekcji elementy do budowy drukarek 3D oferujemy nie tylko wysokiej jakości śruby trapezowe o różnej długości, ale również inne podzespoły, dzięki którym samodzielnie zbudujesz drukarkę 3D.

Szerokość opakowania 2 cm
Wysokość opakowania 1 cm
Głębokość opakowania 33 cm
Masa opakowania 0.101 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Śruba trapezowa 8mm - długość 330mm

5/5

Średnia Ocena

2

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Michael 07.05.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Doskonała jakość
Maksymilian 03.05.2023 Potwierdzony zakup
Śruba ok

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: