Blok chłodzący - radiator do silnika NEMA 17

Indeks: AMS-18934 EAN: 5904422355029
Blok chłodzący w kształcie kwadratu do silnika krokowego zgodnego ze standardem NEMA 17. Pełni funkcję pasywnego radiatora, który wykorzystując zjawisko swobodnej konwekcji wpływa na obniżenie temperatury pracy schładzanego elementu. Blok wykonany jest z wysokiej jakości materiału, charakteryzującego się wysoką wartością współczynnika przewodnictwa cieplnego. Ma standardowe wymiary 40 x 40 x 11 mm. Może być wykorzystywany do chłodzenia silników krokowych ekstruderów MK7 i MK8 stosowanych w drukarkach 3D. Radiator w czarnym kolorze.  
Blok chłodzący - radiator do silnika NEMA 17
9,90 zł
8,05 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Blok chłodzący - radiator do silnika NEMA 17

Blok chłodzący w kształcie kwadratu do silnika krokowego zgodnego ze standardem NEMA 17. Pełni funkcję pasywnego radiatora, który wykorzystując zjawisko swobodnej konwekcji wpływa na obniżenie temperatury pracy schładzanego elementu. Blok wykonany jest z wysokiej jakości materiału, charakteryzującego się wysoką wartością współczynnika przewodnictwa cieplnego. Ma standardowe wymiary 40 x 40 x 11 mm. Może być wykorzystywany do chłodzenia silników krokowych ekstruderów MK7 i MK8 stosowanych w drukarkach 3D. Radiator w czarnym kolorze.

Blok chłodzący - radiator do silnika NEMA17

Blok chłodzący - radiator do silnika NEMA 17.

Wymiary bloku chłodzącego do silnika NEMA 17

Wymiary bloku chłodzącego do silnika NEMA 17.

Specyfikacja radiatora silnika krokowego NEMA 17

 • Kompatybilny z silnikami krokowymi NEMA 17
 • Wymiary całkowite radiatora: 40 x 40 x 11 mm 
 • Blok ma dwa otwory montażowe o średnicy 3,3 mm
 • Rozstaw otworów montażowych (mierzony od ich środka): 31 mm
 • Średnica otworu centralnego: 14 mm
 • Wykonany z materiału o wysokiej skuteczności odprowadzania ciepła
 • Kolor: czarny

Blok chłodzący - radiator do silnika NEMA 17

Blok chłodzący w formie radiatora przeznaczony jest do wykorzystania z silnikami krokowymi NEMA 17 (są one wykorzystywane w wielu drukarkach 3D na przykład w ekstruderach MK7 i MK8), między innymi urządzeniach marki Creality). Element posiada otwory montażowe umożliwiające zamocowanie go w pożądanym położeniu.

Radiator do silnika NEMA 17 został wykonany z materiału o wysokiej przewodności cieplnej, a jego kształt został zaprojektowany w sposób zapewniający optymalne odprowadzenie nadmiaru energii cieplnej wytwarzanej podczas intensywnej pracy silnika.

Niezbędny element chłodzący do budowy drukarek 3D

Blok chłodzący z radiatorem do silnika NEMA 17 świetnie sprawdzi się do odprowadzania zbędnego ciepła we wszystkich drukarkach 3D i urządzeniach CNC, które wykorzystują ten typ silnika krokowego. Oferowany model radiatora ma kolor czarny.

W naszej ofercie znajdziesz również inne elementy do budowy drukarek 3D, między innymi łożyska, silniki, sprzęgła, wyłączniki krańcowe, koła zębate, dysze, czujniki filamentu, śruby, paski zębate, prowadniki przewodów, wałki, śruby trapezowe, wentylatory i wiele innych. Ponadto oferujemy szeroki wybór gotowych drukarek 3D od renomowanych producentów, a także filamentów, żywic światłoutwardzalnych i innych materiałów eksploatacyjnych.

Szerokość opakowania 6 cm
Wysokość opakowania 0.7 cm
Głębokość opakowania 8 cm
Masa opakowania 0.017 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Opinie o produkcie

Blok chłodzący - radiator do silnika NEMA 17

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Werner 02.07.2023 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: