Prowadnik przewodów 7x7mm - długość 1m

Indeks: AMS-18960 EAN: 5904422355289
Wykonany z tworzywa sztucznego łańcuch stosowany w konstrukcji drukarek 3D i urządzeń CNC. Jego głównym zadaniem jest zabezpieczenie podłączonego do ruchomego elementu przewodu przed splątaniem i nadmiernym zginaniem. Przewód umieszczany jest w środku plastikowej prowadnicy. Dzięki ruchomym połączeniom poszczególnych ogniw plastikowego łańcucha, kabel ma dużą swobodę ruchu, nie wypada jednak poza osłonę. Stosowanie prowadników pozwala również na ochronę przewodu przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo podnosi on walory estetyczne pozwalając ukryć plątaninę kabli niezbędnych do połączenia poszczególnych elementów drukarki 3D. Otwory w ogniwach łańcucha mają wymiar wewnętrzny 7 x 7 mm. Długość prowadnika to 1 m.  
Prowadnik przewodów 7x7mm - długość 1m
39,90 zł
32,44 zł netto
Zapłać później
Producent: OEM

Opis produktu: Prowadnik przewodów 7 x 7 mm - długość 1 m

Wykonany z tworzywa sztucznego łańcuch stosowany w konstrukcji drukarek 3D i urządzeń CNC. Jego głównym zadaniem jest zabezpieczenie podłączonego do ruchomego elementu przewodu przed splątaniem i nadmiernym zginaniem. Przewód umieszczany jest w środku plastikowej prowadnicy. Dzięki ruchomym połączeniom poszczególnych ogniw plastikowego łańcucha, kabel ma dużą swobodę ruchu, nie wypada jednak poza osłonę. Stosowanie prowadników pozwala również na ochronę przewodu przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo podnosi on walory estetyczne pozwalając ukryć plątaninę kabli niezbędny do połączenia poszczególnych elementów drukarki 3D lub frezarki CNC. Otwory w ogniwach łańcucha mają wymiar wewnętrzny 7 x 7 mm. Długość prowadnika to 1 m.

Prowadnik przewodów 7 x 7 mm - długość 1 m

Prowadnik przewodów 7 x 7 mm - długość 1 m.

Ogniwa prowadnika przewodów

Ogniwa prowadnika przewodów.

Specyfikacja prowadnika przewodów

  • Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
  • Wymiary otworu w pojedynczym ogniwie łańcucha: 7 x 7 mm
  • Długość prowadnika: 1 m

W ofercie naszego sklepu dostępny jest również prowadnik o wymiarach: 10 x 10 mm

Prowadnik przewodów 7 x 7 mm - długość 1 m

Prowadnik przewodów to części, która stanowi niezbędny element do budowy drukarek 3D. Właściwie dobrany prowadnik pozwala chronić przewody umieszczone w położeniu ruchomym, dzięki czemu nie ma zagrożenia ich uszkodzenia, na przykład przepalenia lub przecięcia. Ponadto kable są chronione przed splątaniem, zbytecznym zginaniem i lub opadaniem w niepożądane miejsce.

Prowadnik przewodów 7 x 7 mm o długości 1 m jest przeznaczony do wykorzystania z przewodami o przekroju poniżej 7 mm. Element został wykonany z wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów, które doskonale sprawdzają się podczas intensywnej eksploatacji. Ogniwa łańcucha zostały połączone w sposób umożliwiający swobodny ruch przewodu.

Wysokiej klasy prowadniki do przewodów i elementy do budowy drukarek 3D

W naszym asortymencie znajdziesz również inne modele prowadników do przewodów, między innymi o przekroju 10 x 10 mm. Ponadto oferujemy szeroki wybór pozostałych elementów do budowy drukarek 3D, w tym dysze, ekstrudery, wyłączniki krańcowe, wałki i łożyska liniowe, śruby trapezowe, czujniki filamentu, koła pasowe, rurki PTFE, konektory, sprzęgła i wiele innych produktów.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą drukarek 3D zmontowanych i do samodzielnego złożenia, a także wysokiej jakości filamentów oraz żywic światłoutwardzalnych.

Szerokość opakowania 18 cm
Wysokość opakowania 1 cm
Głębokość opakowania 15 cm
Masa opakowania 0.075 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: