Łożysko liniowe SCS10UU do drukarki 3D

Indeks: AMS-18938 EAN: 5904422355067
Zabudowane łożysko liniowe. Stosowane jest w m.in. jako element konstrukcyjny drukarek 3D. Wykorzystywane jest jako podparcie obracających się gładkich wałków liniowych. W metalowym korpusie bloku znajdują się otwory montażowe, umożliwiające instalację całego zespołu. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia precyzyjny przesuw elementów. Łożysko jest dopasowane do wałków liniowych o średnicy 10 mm.
Łożysko liniowe SCS10UU do drukarki 3D
17,90 zł
14,55 zł netto
Zapłać później
Łożysko liniowe do drukarki 3D - średnica:
Producent: OEM

Opis produktu: Łożysko liniowe SCS10UU do drukarki 3D

Zabudowane łożysko liniowe. Stosowane jest w m.in. jako element konstrukcyjny drukarek 3D. Wykorzystywane jest jako podparcie obracających się gładkich wałków liniowych. W metalowym korpusie bloku znajdują się otwory montażowe, umożliwiające instalację całego zespołu. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia precyzyjny przesuw elementów. Łożysko jest dopasowane do wałków liniowych o średnicy 10 mm.

Łożysko liniowe SCS8UU

Łożysko liniowe SCS10UU.

Szczegółowe wymiary bloku łożyskującego

Szczegółowe wymiary zabudowanego łożyska (mm).

Zastosowanie łożysk liniowych 

Łożyska liniowe stosowane w licznych urządzeniach wykorzystujących technikę przemieszczenia liniowego. Od ich precyzji zależy dokładność ruchu poszczególnych elementów przesuwnych urządzeń. Łożyska, mające zazwyczaj formę niewielkiej tulei, znajdziemy między innymi w urządzeniach takich jak:

Specyfikacja łożyska 

  • Materiał wykonania: metal, tworzywo sztuczne
  • Długość całkowita: 40 mm
  • Szerokość całkowita: 26 mm
  • Wysokość całkowita: 35 mm
  • Kompatybilny z wałkami liniowymi o średnicy 10 mm
  • Masa: 92 g

Łożysko liniowe SCS10UU do drukarki 3D

Łożysko liniowe SCS10UU stanowi część mechanizmu przesuwnego, który jest niezbędnym elementem budowy drukarek 3D, ploterów, skanerów, frezarek CNC oraz innych urządzeń o podobnej konstrukcji. Oferowany model łożyska jest przeznaczony do wykorzystania z wałkami liniowymi o średnicy 10 mm.

Dzięki starannemu projektowi i niezwykle precyzyjnemu wykonaniu, łożysko liniowe SCS10UU do drukarki 3D stanowi bardzo stabilną podporę dla wałka bez względu na jego aktualną pozycję. Pozwala to uzyskiwać jeszcze dokładniejsze wyniki podczas drukowania, nawet w przypadku bardzo skomplikowanych detali.

Trwałe i wytrzymałe łożysko liniowe do drukarki 3D

Łożysko liniowe SCS10UU zostało wykonane z bardzo wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału. Dzięki temu jego kształt i jakość działania przez długi czas pozostają niezmienne nawet przy intensywnej eksploatacji.

Nasz asortyment obejmuje również inne elementy do budowy drukarek 3D, wśród których znajdziesz między innymi radiatory, czujniki filamentu, ekstrudery, koła i paski zębate, prowadnice do przewodów, śruby i nakrętki, dysze czy wałki liniowe. Ponadto w naszej ofercie dostępne są także najwyższej jakości żywice światłoutwardzalne do drukarek SLA i SLS oraz filamenty przeznaczone do drukarek 3D wykorzystujących technologię FFF/FDM.

Szerokość opakowania 7 cm
Wysokość opakowania 2.5 cm
Głębokość opakowania 10 cm
Masa opakowania 0.077 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Łożysko liniowe SCS10UU do drukarki 3D

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Kazimierz 03.05.2023 Potwierdzony zakup
Polecam

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: