Łożysko liniowe LM8UU do drukarki 3D

Indeks: AMS-18935 EAN: 5904422355036
Łożysko liniowe wykonane z wysokiej jakości stali. Stosowane m.in. w drukarkach RepRap, czyli konstrukcjach z znacznym stopniu projektowanych i wykonywanych przez samych użytkowników. Łożysko ma kształt tulei z umieszczonymi w ściankach rzędami kulek. Stosowane jest do przesuwu elementów, przemieszczających się liniowo po prowadnicach. Produkt charakteryzuje się dużą precyzją pracy. Wewnętrzna średnica łożyska wynosi 8 mm, wysokość tulei to 24 mm.
Łożysko liniowe LM8UU do drukarki 3D
7,90 zł
6,42 zł netto
Łożysko liniowe do drukarki 3D - średnica:
Producent: OEM

Opis produktu: Łożysko liniowe LM8UU do drukarki 3D

Łożysko liniowe wykonane z wysokiej jakości stali. Stosowane m.in. w drukarkach 3D RepRap, czyli konstrukcjach z znacznym stopniu projektowanych i wykonywanych przez samych użytkowników. Łożysko ma kształt tulei z umieszczonymi w ściankach rzędami kulek. Stosowane jest do przesuwu elementów, przemieszczających się liniowo po prowadnicach. Produkt charakteryzuje się dużą precyzją pracy. Wewnętrzna średnica łożyska wynosi 8 mm, wysokość tulei to 24 mm. 

Łożysko liniowe LM8UU

Łożysko liniowe LM8UU.

Łożysko LM8UU

Łożysko LM8UU.

Zastosowanie łożysk liniowych 

Łożyska liniowe znajdują zastosowanie w licznych urządzeniach wykorzystujących technikę przemieszczenia liniowego. Od ich precyzji zależy dokładność ruchu poszczególnych elementów przesuwnych urządzeń. Łożyska, mające zazwyczaj formę niewielkiej tulei, znajdziemy między innymi w:

  • Drukarkach 3D
  • Frezarkach CNC
  • Ploterach
  • Sorterach

Specyfikacja łożyska 

  • Materiał wykonania: stal
  • Średnica wewnętrzna: 8 mm (tolerancja: od 0 do 0,009 mm)
  • Średnica zewnętrzna: 15 mm (tolerancja: od 0 do 0,013 mm)
  • Wysokość całkowita: 24 mm
  • Masa: 13 g 

Łożysko liniowe LM8UU do drukarki 3D

Prezentowane łożysko liniowe LM8UU zostało wykonane z wysokogatunkowej stali gwarantującej długą żywotność nawet w przypadku intensywnej eksploatacji pod obciążeniem.

Uniwersalne rozmiary i kształt sprawiają, że łożysko LM8UU może być z powodzeniem wykorzystywane w urządzeniach, w których przede wszystkim liczy się precyzyjna praca, a także w projektach DIY.

Co jeszcze warto wiedzieć o łożysku liniowym LM8UU?

Druk 3D wymaga wysokiej precyzji ruchów poszczególnych elementów drukarki. W przeciwnym wypadku jakość modeli może pozostawiać wiele do życzenia. Łożysko liniowe LM8UU do drukarki 3D, a dokładniej jego wymiary, charakteryzują się minimalną tolerancją. W praktyce oznacza to gwarancję dokładnego odwzorowania wszystkich zaprogramowanych ruchów urządzenia.

W kategorii elementy do budowy drukarek 3D dostępne są również inne łożyska i wałki liniowe, które można wykorzystywać do budowy własnej drukarki pracującej w oparciu o technologię przyrostową.

Szerokość opakowania 7 cm
Wysokość opakowania 2 cm
Głębokość opakowania 5 cm
Masa opakowania 0.016 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Łożysko liniowe LM8UU do drukarki 3D

5/5

Średnia Ocena

2

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Vlastimil 23.03.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
polecam
Bartlomiej 01.11.2022 Potwierdzony zakup
produkt zgodny z oczekiwaniami

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: