Wałek liniowy 8mm - długość 330mm

Indeks: AMS-18917 EAN: 5904422354862
Gładki wałek, którego zadaniem jest umożliwienie ruchu liniowego elementowi przesuwanemu za pośrednictwem łożyska. Znajduje zastosowanie w m.in w konstrukcji drukarek 3D RepRap. Pręt może pełnić funkcję prowadnicy liniowej, po której przemieszczane są elementy w jednej z trzech osi ruchu drukarki. Chromowany wał ma gładką powierzchnię, co zapewnia precyzyjny, nieutrudniony przesuw łożyska. Wałek ma średnicę 8 mm, jego długość to 330 mm.
Wałek liniowy 8mm - długość 330mm
19,90 zł
16,18 zł netto
Zapłać później
Wałek liniowy 8mm - długość:
Producent: OEM

Opis produktu: Wałek liniowy 8 mm - długość 330 mm

Gładki wałek, którego zadaniem jest umożliwienie ruchu liniowego elementowi przesuwanemu za pośrednictwem łożyska. Znajduje zastosowanie w m.in w konstrukcji drukarek 3D RepRap. Pręt może pełnić funkcję prowadnicy liniowej, po której przemieszczane są elementy w jednej z trzech osi ruchu drukarki. Chromowany wał ma gładką powierzchnię, co zapewnia precyzyjny, nieutrudniony przesuw łożyska. Wałek ma średnicę 8 mm, jego długość to 330 mm

Wałek liniowy 8mm

Wałek liniowy o średnicy 8 mm.

Chromowany wał liniowy

Chromowany wał liniowy.

Zastosowanie wałków linowych 

Pręty liniowe stosowane w licznych urządzeniach wykorzystujących technikę przemieszczenia liniowego. Od precyzji ich wykonania zależy dokładność ruchu łożyska, które z kolei odpowiada za przesuw w osiach X, Y i Z poszczególnych elementów urządzeń. Rozwiązanie to znajdziemy m.in w drukarkach i frezarkach CNC.

Specyfikacja pręta liniowego

  • Materiał wykonania: chromowany metal
  • Średnica: 8 mm
  • Długość: 330 mm
  • Kompatybilny z łożyskami liniowymi: RJMP01-8, LM8UU, SCS8UU
  • Stosowany m.in. w drukarkach 3D RepRap

Wałek liniowy 8mm - długość 330mm

Prezentowany wałek liniowy wyróżnia się wyjątkowo gładką powierzchnią, dlatego też z powodzeniem sprawdza się podczas drukowania 3D, gdzie jednym z bardziej istotnych czynników jest precyzja. Element został pokryty warstwą chromu, dzięki czemu można liczyć na skuteczną ochronę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, mogących skutkować np. korozją.

W asortymencie dostępne są ponadto łożyska liniowe, kompatybilne z prezentowanym wałkiem, a także wiele innych podzespołów.

Wałek liniowy o średnicy 8 mm i długości 330 mm - dodatkowe informacje

Wałek powstał z wysokogatunkowego metalu, dzięki czemu charakteryzuje się wytrzymałością i sztywnością. Można także liczyć na zachowanie pierwotnych parametrów, nawet jeśli element jest użytkowany w sposób intensywny.

W kategorii elementy do budowy drukarek 3D znajdują się też inne chromowane wałki liniowe, których długość wynosi 285 mm i 350 mm. Oprócz tego, dostępne są akcesoria pozwalające na zbudowanie własnego urządzenia do druku 3D.

Szerokość opakowania 33 cm
Wysokość opakowania 1 cm
Głębokość opakowania 1 cm
Masa opakowania 0.05 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Wałek liniowy 8mm - długość 330mm

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Paweł 28.02.2024 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: