Łożysko liniowe RJMP01-10 do drukarki 3D

Indeks: AMS-18943 EAN: 5904422355111
Niewielkie łożysko liniowe wykorzystywane m.in. w drukarkach 3D. Stosowane w przesuwie elementów ruchomych, które przemieszczają się liniowo po prowadnicach. Łożysko ma kształt tulei z charakterystycznymi karbami wewnątrz. Produkt wykonany jest z tworzywa sztucznego, które charakteryzuje się dużą wytrzymałością i jest całkowicie odporne na korozję. Łożysko jest samosmarowne, nie wymaga lubrykacji. W trakcie przesuwu nie powoduje hałasu. Średnica wewnętrzna łożyska wynosi 10 mm. Produkt stosowany jest głównie w drukarkach 3D typu RepRap.
Łożysko liniowe RJMP01-10 do drukarki 3D
9,50 zł
7,72 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Łożysko liniowe RJMP01-10 do drukarki 3D 

Niewielkie łożysko liniowe wykorzystywane m.in. w drukarkach 3D. Stosowane w przesuwie elementów, które przemieszczają się liniowo po prowadnicach. Łożysko ma kształt tulei z charakterystycznymi karbami wewnątrz. Produkt wykonany jest z tworzywa sztucznego, które charakteryzuje się dużą wytrzymałością i jest całkowicie odporne na korozję. Łożysko jest samosmarowne, nie wymaga więc lubrykacji. W trakcie przesuwu nie powoduje hałasu. Średnica wewnętrzna łożyska wynosi 10 mm. Produkt stosowany jest głównie w drukarkach 3D typu RepRap. 

Łożysko liniowe RJMP01-10

Łożysko liniowe RJMP01-10.

Szczegółowe wymiary łożyska

Szczegółowe wymiary łożyska. W ofercie dostępna jest również tuleja o średnicy 8 mm.

Zastosowanie łożysk liniowych 

Łożyska liniowe znajdują zastosowanie w licznych urządzeniach wykorzystujących technikę przemieszczenia liniowego. Od ich precyzji zależy dokładność ruchu poszczególnych elementów przesuwnych urządzeń. Łożyska, mające zazwyczaj formę niewielkiej tulei, znajdziemy między innymi w:

Specyfikacja łożyska 

  • Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
  • Łożysko samosmarowne
  • Średnica wewnętrzna: 10 mm
  • Średnica zewnętrzna: 19 mm
  • Wysokość całkowita: 29 mm

Łożysko liniowe RJMP01-10 do drukarki 3D

Samosmarowne łożysko liniowe RJMP01-10 zostało zaprojektowane do wykorzystania w systemach przesuwu liniowego w drukarkach 3D. Element został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co zapewnia bardzo płynną, cichą pracę oraz odporność na korozję i uszkodzenia mechaniczne, nawet podczas intensywnej eksploatacji.

Model łożyska liniowego RJMP01-10 jest przeznaczony do wykorzystania z wałkami liniowymi o średnicy 10 mm. W naszej ofercie dostępne jest również łożysko RJMP01-08, które pasuje do wałków o średnicy 8 mm.

Szeroki wybór łożysk liniowych i innych elementów do budowy drukarek 3D

Nasz asortyment obejmuje bardzo szeroki wybór elementów niezbędnych do budowy drukarek 3D. Oprócz łożysk liniowych o różnej konstrukcji i rozmiarach w naszej ofercie znajdziesz między innymi wałki liniowe, prowadniki do przewodów, dysze, śruby, ekstrudery, radiatory, silniki krokowe czy koła i paski zębate.

Ponadto w naszej ofercie dostępne są także całe drukarki 3D w wersji gotowej lub do samodzielnego złożenia przez użytkownika. Oferujemy również żywice światłoutwardzalne, filamenty, podkładki, zapasowe głowice i wiele innych produktów przydatnych podczas rozpoczynania swojej przygody z drukowaniem w trójwymiarze lub rozwijania umiejętności w tym obszarze.

Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 1.9 cm
Głębokość opakowania 7 cm
Masa opakowania 0.006 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: