Śruba trapezowa 8mm - długość 300mm

Indeks: AMS-18920 EAN: 5904422354893
Śruba trapezowa o długości 300 mm. Średnica gwintu wynosi 8 mm, jego skok to 2 mm. Produkt wykonany jest ze stali nierdzewnej 304. Kompatybilna z mosiężną nakrętką z kołnierzem, w którym znajdują się cztery otwory o średnicy 3,5 mm. Nakrętkę należy kupić osobno. Śruba wykorzystywana jest zwykle w drukarkach 3D i urządzeniach CNC. Znakomicie sprawdza się w sytuacjach, w których wymagane jest liniowe przenoszenie obciążeń w dwie strony przy niskiej prędkości obrotowej. Zapewnia dużą precyzję ruchu.         
Śruba trapezowa 8mm - długość 300mm
19,90 zł
16,18 zł netto
Zapłać później
Śruba trapezowa 8mm - długość:
Producent: OEM

Opis produktu: Śruba trapezowa 8 mm - długość 300 mm

Śruba trapezowa o długości 300 mm. Średnica gwintu wynosi 8 mm, jego skok to 2 mm. Produkt wykonany jest ze stali nierdzewnej 304. Kompatybilna z mosiężną nakrętką z kołnierzem, w którym znajdują się cztery otwory o średnicy 3,5 mm. Nakrętkę należy kupić osobno. Śruba wykorzystywana jest zwykle w drukarkach 3D i urządzeniach CNC. Znakomicie sprawdza się w sytuacjach, w których wymagane jest liniowe przenoszenie obciążeń w dwie strony, przy niskiej prędkości obrotowej. Zapewnia dużą precyzję ruchu, co z kolei wpływa na zwiększenie jakości wydruków 3D i elementów podlegających obróbce przy pomocy frezarek CNC.


Śruba trapezowa 8 mm - długość 300 mm.

Szczegółowe wymiary śruby trapezowej

Szczegółowe wymiary śruby trapezowej (mm).

Specyfikacja śruby trapezowej

Zawartość zestawu

  • Śruba trapezowa - 1 szt.

W naszej ofercie znajdziesz także inne elementy do budowy drukarek 3D. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Śruba trapezowa 8mm - długość 300mm

Do produkcji prezentowanej śruby trapezowej została wykorzystana wysokogatunkowa stal nierdzewna charakteryzująca się pełną odpornością na działanie czynników zewnętrznych.

Precyzyjne wykonanie gwintu gwarantuje zredukowanie tarcia, a co za tym idzie, wytwarzania ciepła do minimum. W praktyce oznacza to długą żywotność nawet w przypadku intensywnej eksploatacji pod obciążeniem. Śruba trapezowa 8mm o długości 300mm zapewnia płynną, wydajną i cichą pracę.

Co jeszcze warto wiedzieć o śrubie trapezowej?

Opisywana śruba w trakcie transportu jest dokładnie zabezpieczona, dzięki czemu zawsze dociera do miejsca dostawy w idealnym stanie. Śruba trapezowa 8 mm o długości 300 mm zachowuje pierwotne właściwości i wymiary przez bardzo długi okres.

W kategorii elementy do budowy drukarek 3D, oprócz śrub trapezowych charakteryzujących się różną długością, można znaleźć wszystkie podzespoły do budowy własnego urządzenia drukującego w trójwymiarze.

Szerokość opakowania 30 cm
Wysokość opakowania 1 cm
Głębokość opakowania 1 cm
Masa opakowania 0.01 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: