Filtruj według
Cena
125 125
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (528) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Akumulatory i ładowarki

Ilość produktów: 1
Loading...

Akumulator dla drona Ryze Tello

Oryginalny akumulator dla drona Ryze Tello o pojemności 1100 mAh . Akumulator typu Li-Pol o napięciu 3,8 V i energii 4,18 Wh. Został specjalnie stworzony dla Ryze Tello z...
5.0 (2)
Indeks: INN-15782
Indeks: INN-15782
Wysyłka 48h
Dostępny
Cena podstawowa 125,00 zł Cena 125,00 zł
  • Darmowa dostawa

Parametry akumulatorów, na które warto zwrócić uwagę

Ogrom oferty akumulatorów litowo-jonowych oraz litowo-polimerowych powoduje, że wiele osób zapomina, iż o jakości użytkowej akumulatora decyduje cały szereg parametrów. Podstawowe z nich to pojemność, wyrażana najczęściej w miliamperogodzinach (mAh) oraz napięcie nominalne, określane w woltach (V). Często producenci podają energetyczny ekwiwalent miliamperogodzin, wyznaczony w watogodzinach (Wh) i będący iloczynem napięcia znamionowego oraz wspomnianej pojemności (1 V x 1000mAh = 1Wh). Inne istotne parametry elektryczne – w tym metoda i parametry ładowania – są najczęściej podawane jedynie w przypadku akumulatorów uniwersalnych. O dedykowane akumulatory do dronów dbają przeznaczone do nich ładowarki – dlatego, dobierając kompatybilne akcesoria, nie musisz przejmować się szczegółami technicznymi. Jeżeli jednak sam budujesz drona od podstaw, zwróć uwagę na prąd rozładowania. Podawany jest on jako liczbowo wyrażona wielokrotność pojemności, np. z akumulatora 2000mAh o prądzie rozładowania do 5C możesz pobrać maksymalnie 10000mA, czyli 10 A.

Akumulatory i ładowarki do dronów Yuneec

Dla popularnych dronów Yuneec oferujemy komplet niezbędnych akcesoriów, które nie tylko umożliwią wymianę akumulatorów zużytych w wyniku intensywnej eksploatacji, ale także zapewnią bazę zapasowego zasilania dla dłuższych misji. Dla profesjonalnych dronów Yuneec Tornado H920 mamy z kolei dedykowane, litowo-polimerowe akumulatory o pojemności 4000mAh. Miniaturowe i znacznie lżejsze drony Yuneec Breeze są zasilane za pomocą akumulatorów o pojemności 1150 mAh – w naszej ofercie znajdziesz także oficjalne ładowarki do dronów z tej serii oraz oryginalne przewody sieciowe dla ładowarek.

Akumulatory do dronów DJI

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć oficjalnych akcesoriów do doskonałych dronów marki DJI. W tej kategorii znajdziesz między innymi oryginalne, inteligentne akumulatory do dronów serii Phantom 4. Oprócz sporej pojemności równej 5350 mAh, akumulatory są wyposażone w układ elektroniczny, optymalnie zarządzający cyklami ładowania – dzięki temu będziesz mógł dłużej (nawet do 25 minut) cieszyć się niezakłóconym lotem. Ponadto akumulator otrzymał 4 diody LED, dające możliwość szybkiego sprawdzenia stanu naładowania. W naszym sklepie znajdziesz również oryginalne akumulatory do dronów DJI Inspire oraz DJI Spark o pojemnościach odpowiednio 4500 mAh oraz 1480 mAh.

Aktywnie wspieramy techmove.pl, portal dla maniaków technologii w sporcie.