Koła 90x10 mm - czarne - Pololu 1435

Indeks: PLL-00454 EAN: 5903351248099

Komplet plastikowych kół (2 szt.) z gumowymi oponami zapewniającymi wysoką przyczepność. Dopasowane do silników z przekładniami Pololu.

Koła 90x10 mm - czarne - Pololu 1435
39,00 zł
31,71 zł netto
Zapłać później
Koła 90x10mm - kolory:
Producent: Pololu

Opis produktu: Koła Pololu 90 x 10 mm - czarne

Koła posiadają bieżniki, dzięki czemu niwelują wpływ zanieczyszczeń podłoża na tarcie i przyczepność. Otwór montażowy został dopasowany do wałów micro silników Pololu. Koła współpracują także z plastikowymi silnikami kątowymi.

Koła do jazdy w różnych warunkach nawierzchni

Podczas konstruowania robota lub innego pojazdu zdalnie sterowanego jeżdżącego, należy dokładnie przemyśleć zarówno aspekty elektroniczne, jak i mechaniczne konstrukcji. Oprócz wyboru odpowiednich silników i układu napędowego, kluczową rolę odgrywają koła jezdne, które przenoszą moment obrotowy. Warto prawidłowo dobrać koła pod względem kształtu i wymiarów bieżnika, szczególnie jeśli pojazd będzie poruszał się w po różnych nawierzchniach. Dlatego firma Pololu stworzyła miniaturowe opony wykonane z trwałego silikonu, dostosowane do różnorodnych warunków eksploatacji.

Koła 90x10 mm - czarne - Pololu 1435 - idealne do robotów!

Koła o wymiarach 90x10 mm, dostępne w kolorze czarnym, to znakomite elementy do budowy robotów, pojazdów zdalnie sterowanych oraz w innych projektów pojazdów mechanicznych. Koła są wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniają trwałość i niezawodność w użytkowaniu. Dzięki swoim wymiarom - 90 mm średnicy i 10 mm szerokości - koła te są odpowiednie do różnorodnych zastosowań, zapewniając stabilność i pewność działania. Ich czarna barwa nadaje im elegancki wygląd, a zarazem pozwala na łatwe dopasowanie do różnych projektów.

W celu zapewnienia możliwości połączeń z różnego rodzaju układami napędowymi, zaprojektowane zostały specjalne przejściówki (hub), dopasowane do wałów o średnicy: 3 mm, 4 mm, 5 mm i 6 mm.

Koła Pololu

W ofercie sklepu również felgi i opony Pololu w innych rozmiarach.

Specyfikacja kół Pololu

  • Średnica koła: 90 mm
  • Szerokość opony: 10 mm
  • Średnica otworu: 3 mm (w kształcie litery D)
  • Masa: 20 g
  • Liczba kół w zestawie: 2 

Wymiary

Średnica z oponą wynosi 80 mm. Szerokość całości to 10 mm. Otwór montażowy ma kształt litery D o średnicy 3mm. Wymiary felgi zostały przedstawione na rysunku poniżej.

Średnica 90.0 mm
Szerokość 10.0 mm
Masa 20.0 g
Silnik - śr. wał 3.0 mm
Szerokość opakowania 13 cm
Wysokość opakowania 4 cm
Głębokość opakowania 12 cm
Masa opakowania 0.047 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: