• Obniżka

HatNET! 2.5G - nakładka Ethernet do Raspberry Pi 5

Indeks: PIB-24751 EAN: 5906268918130
HatNET! 2.5G to płytka rozszerzeń sieciowych, zaprojektowana, aby wzmocnić możliwości Raspberry Pi 5 dzięki łączności 2.5 Gigabit Ethernet. Ten moduł dedykowany jest użytkownikom wymagającym wyższej przepustowości sieciowej i wydajności, co czyni go idealnym ulepszeniem do zaawansowanych zadań obliczeniowych, aplikacji serwerowych oraz szybkich transferów danych.
HatNET! 2.5G - nakładka Ethernet do Raspberry Pi 5
249,00 zł -50,00 zł
199,00 zł
161,79 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 199,00 zł
Zapłać później
Producent: Pineboards
Kompatybilny z: Raspberry Pi

Opis produktu: HatNET! 2.5G - nakładka Ethernet do Raspberry Pi 5

HatNET! 2.5G to płytka rozszerzeń sieciowych, która została specjalnie zoptymalizowana pod kątem współpracy z Raspberry Pi 5, zapewniając bezproblemową integrację i optymalną wydajność. Dzięki wykorzystaniu układu Realtek RTL8125BG, płytka oferuje połączenie 2.5 Gigabit Ethernet, znacząco zwiększając szybkość i efektywność sieciową w porównaniu do standardowej łączności. Wysokiej jakości gniazdo Ethernet Trxcom zapewnia kompatybilność z Raspberry Pi i niezawodność w połączeniach sieciowych. Dodatkowo, posiada diody LED informujące o aktywności i łączności, co umożliwia monitorowanie i diagnozowanie stanu sieci w czasie rzeczywistym. Każda płytka HatNET! 2.5G posiada unikalny adres MAC, zapewniając spójną identyfikację w sieci. Płytka rozszerzeń została zaprojektowana z myślą o użytkownikach wymagających wyższej przepustowości i mniejszego opóźnienia, doskonale sprawdzając się w zastosowaniach wymagających intensywnego przepływu danych, takich jak strumieniowanie multimediów czy transfer dużych plików.

Pineberry Pi HatNET! 2.5G - nakładka Ethernet do Raspberry Pi 5

HatNET! 2.5G - nakładka Ethernet do Raspberry Pi 5.

Pineberry Pi HatNET! 2.5G - nakładka Ethernet do Raspberry Pi 5

Gniazdo Ethernet Trxcom zapewnia kompatybilność z Raspberry Pi.

Główne cechy nakładki HatNET! 2.5G

 • Wydajna łączność 2.5 Gigabit Ethernet: wyposażona w układ Realtek RTL8125BG, zapewniający szybszą i bardziej efektywną łączność sieciową w porównaniu do standardowej łączności Gigabit Ethernet.
 • Optymalizacja dla Raspberry Pi 5: specjalnie zaprojektowana, aby doskonale współpracować z Raspberry Pi 5, zapewniając bezproblemową integrację i optymalną wydajność.
 • Wysokiej jakości gniazdo Ethernet: zastosowanie wysokiej jakości gniazda Ethernet Trxcom, identycznego z tym, które znajduje się na Raspberry Pi, gwarantuje kompatybilność i niezawodność połączeń sieciowych.
 • Diody LED aktywności i łącza: zapewniają wizualną informację zwrotną na temat stanu połączenia sieciowego, ułatwiając monitorowanie i diagnozowanie problemów.
 • Unikalny adres MAC: każda płytka HatNET! 2.5G posiada unikalny adres MAC, zapewniając spójną identyfikację w sieci.
 • Wysoka wydajność i niskie opóźnienia: doskonały wybór dla użytkowników potrzebujących większej przepustowości sieciowej i mniejszych opóźnień, idealny do zastosowań wymagających intensywnego przepływu danych.
 • Solidna konstrukcja i trwałe komponenty: zapewniają długotrwałą niezawodność i wydajność, nawet przy intensywnym użytkowaniu.
 • Prosta instalacja i konfiguracja: nakładka jest łatwa w montażu i konfiguracji, umożliwiając szybkie zwiększenie możliwości sieciowych Raspberry Pi.

Szybka łączność Ethernet 2.5 Gigabit z HatNET!

HatNET! 2.5G to rozszerzenie sieciowe zapewniające łączność 2.5 Gigabit Ethernet, co oznacza możliwość przesyłania danych z szybkością nawet do 2,5 gigabitów na sekundę. To dwukrotnie szybsza prędkość transferu danych niż standardowa Gigabit Ethernet, co sprawia, że ​​jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy potrzebują szybszej i bardziej efektywnej łączności sieciowej. Dzięki tej technologii możliwe jest szybsze przesyłanie plików, strumieniowanie wideo w wysokiej rozdzielczości oraz wydajniejsze korzystanie z aplikacji sieciowych, co z kolei przekłada się na zwiększoną produktywność i wydajność użytkowników.

Pineberry Pi HatNET! 2.5G - nakładka Ethernet do Raspberry Pi 5

Płytka oferuje połączenie 2.5 Gigabit Ethernet.
Pineberry Pi HatNET! 2.5G - nakładka Ethernet do Raspberry Pi 5

Elementy wchodzące w skład zestawu.

Specyfikacja techniczna nakładki

 • Model: HatNET! 2.5G
 • Karta sieciowa: Realtek RTL8125BG
 • Wydajność: do 2,5 Gbit/s
 • Gniazdo: Trxcom Ethernet
 • Diody LED aktywności i łącza
 • Dedykowany zakres adresów MAC

Zawartość zestawu

 • 1x HatNET! 2.5G - nakładka Ethernet do Raspberry Pi 5
 • 1x taśma FPC
 • Śrubki montażowe
 • Kołki dystansowe

Szerokość opakowania 17.5 cm
Wysokość opakowania 10 cm
Głębokość opakowania 2.7 cm
Masa opakowania 0.061 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: