Kategorie

Android Box Smart TV

Android Box - Smart TV to rozwiązanie dla osób, które chciałyby korzystać z multimedialnych funkcji na swoim telewizorze, ale nie posiadają odpowiedniego sprzętu. Dzięki podłączeniu takiego urządzenia, możesz oglądać seriale, przeglądać Internet, grać w gry czy korzystać z aplikacji na dużym ekranie. W naszym asortymencie znajdują się Android Boxy o zróżnicowanych parametrach, co pozwala każdemu użytkownikowi wybrać model optymalnie dostosowany do jego potrzeb.

Android Box - Smart TV

Choć nowoczesne telewizory wyposażone są zwykle w moduł Smart TV, wiele starszych lub tańszych urządzeń go nie posiada. Zdarza się także, że moduł nie działa w pełni zadowalająco - na przykład nie odtwarza niektórych formatów dźwięki i obrazu lub nie pozwala na instalowanie aplikacji z Google Play. Rozwiązaniem jest podłączenie telewizora do zewnętrznego modułu Smart TV w postaci Android Boxa.

Co oferuje Android Box - Smart TV?

Android Box - Smart TV pozwala na zamienienie każdego telewizora w inteligentne urządzenie, które może stać się multimedialnym centrum rozrywki. Dostępne jest wiele funkcji, między innymi:

  • pobieranie i instalowanie aplikacji ze sklepu Play
  • granie w gry (również online)
  • przeglądanie stron internetowych na telewizorze
  • oglądanie YouTube
  • korzystanie z mediów społecznościowych
  • oglądanie seriali i filmów online (na przykład z serwisów streamingowych)

Istnieje także wiele innych opcji. Dzięki możliwości instalowania aplikacji oraz rozszerzenia funkcjonalności urządzenia (na przykład poprzez dodanie pamięci), Android Box może być niemal dowolnie modyfikowany i dostosowywany do potrzeb użytkownika.

Jak wybrać odpowiedni model?

Moduły Android Box działają w zasadzie tak samo, jednak poszczególne modele różnią się między sobą kilkoma istotnymi cechami. Bardziej zaawansowane produkty posiadają lepsze procesory oraz większą ilość pamięci RAM - takie rozwiązanie sprawdzi się świetnie w przypadku użytkowników, którzy planują mocno eksploatować urządzenie (na przykład grając w gry). Warto zwrócić uwagę także na maksymalną rozdzielczość odtwarzanego obrazu i wideo, obsługiwane formaty plików multimedialnych oraz możliwość podłączenia dodatkowych źródeł pamięci, takich jak dysk zewnętrzny czy karta SD.