Kategorie

Android Box Smart TV

System Smart TV jest obecnie czymś zupełnie normalnym i ciężko jest znaleźć model telewizora średniej klasy, który nie posiada takiej funkcjonalności. Wielu użytkowników jednak w dalszym ciągu posiada starsze modele odbiorników, których po prostu nie opłaca się wymieniać, ponieważ wciąż oferują wydajną i satysfakcjonującą pracę. Warto więc wybrać zewnętrzny moduł Android Box, który spełni oczekiwania osób chcących stworzyć swoje domowe centrum multimedialne!

Android Box dla osób posiadających system Smart Tv? To również może się przydać!

Nie każdy producent telewizorów oferuje konkretnie system oparty na Androidzie, przez co może pojawić się wiele braków w postaci wygodnych aplikacji. Android Box udostępnia telewizorom funkcjonalność smartfonów i takie możliwości jak sklep Google Play, w którym znajdują się różnego rodzaju przeglądarki, dodatki, gry, rozszerzenia, aplikacje rozrywkowe, a nawet programy pomagające w pracy zawodowej – wybierając ten niewielki dodatek, tworzysz multimedialne centrum dowodzenia swoim czasem, rozrywką, a nawet pracą.

Istotną zaletą są możliwości platformy Android Box, ponieważ jest to zewnętrzny sprzęt elektroniczny i jeśli ulegnie on awarii, nie trzeba oddawać całego telewizora do naprawy – w przypadku wewnętrznych systemów Smart TV, niestety koniecznością jest wysłanie do serwisu gwarancyjnego całości sprzętu, przez co użytkownik traci dostęp do klasycznej telewizji.

Android Box posiada również wiele aplikacjami obsługujących systemy dostępne w kategorii inteligentny budynek, dzięki czemu możesz w prosty i szybki sposób sterować roletami, światłem, a nawet bramą z pozycji fotela, wykorzystując jedynie pilot!

Dostępne możliwości, czyli jaki model wybrać

Ilu użytkowników, tyle potrzeb. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wśród naszych klientów znajdują się osoby oczekujące najwyższej jakości i takie, które potrzebują jedynie dostępu do podstawowych aplikacji typu: Youtube, Facebook, Twitter, Instagram. Przygotowaliśmy dla Was zróżnicowaną ofertę, w której można znaleźć m.in. mniej wydajne modele, posiadające parametry średniej klasy i materiały z najwyższej półki oraz produkty charakteryzujące się niezwykle dużą wydajnością, potrafiące obsłużyć najbardziej wymagające aplikacje.

Nie czekaj i poznaj możliwości prezentowane w Botland.com.pl