Kategorie

Android Box Smart TV

Android Box - Smart TV to rozwiązanie dla osób, które chciałyby korzystać z multimedialnych funkcji na swoim telewizorze, ale nie posiadają odpowiedniego sprzętu. Dzięki podłączeniu takiego urządzenia, możesz oglądać seriale, przeglądać Internet, grać w gry czy korzystać z aplikacji na dużym ekranie. W naszym asortymencie znajdują się Android Boxy o zróżnicowanych parametrach, co pozwala każdemu użytkownikowi wybrać model optymalnie dostosowany do jego potrzeb. Smart TV Box to idealne rozwiązanie dla osób wymagających od swojego telewizora więcej niż standardowe funkcje.

Android Box - Smart TV

Choć nowoczesne telewizory wyposażone są zwykle w moduł Smart TV, wiele starszych lub tańszych urządzeń go nie posiada. Zdarza się także, że moduł nie działa w pełni zadowalająco - na przykład nie odtwarza niektórych formatów dźwięki i obrazu lub nie pozwala na instalowanie aplikacji z Google Play. Rozwiązaniem jest podłączenie telewizora do zewnętrznego modułu Smart TV w postaci Android Box TV.

Co oferuje Android Box - Smart TV?

Android Box - Smart TV pozwala na zamienienie każdego telewizora w inteligentne urządzenie, które może stać się multimedialnym centrum rozrywki. Dostępne jest wiele funkcji, między innymi:

  • pobieranie i instalowanie aplikacji ze sklepu Play
  • granie w gry (również online)
  • przeglądanie stron internetowych na telewizorze
  • oglądanie YouTube
  • korzystanie z mediów społecznościowych
  • oglądanie seriali i filmów online (na przykład z serwisów streamingowych)

Istnieje także wiele innych opcji. Dzięki możliwości instalowania aplikacji oraz rozszerzenia funkcjonalności urządzenia (na przykład poprzez dodanie pamięci), Android Box może być niemal dowolnie modyfikowany i dostosowywany do potrzeb użytkownika.

Jak wybrać odpowiedni model?

Moduły Android Box działają w zasadzie tak samo, jednak poszczególne modele różnią się między sobą kilkoma istotnymi cechami. Bardziej zaawansowane produkty posiadają lepsze procesory oraz większą ilość pamięci RAM - takie rozwiązanie sprawdzi się świetnie w przypadku użytkowników, którzy planują mocno eksploatować urządzenie (na przykład grając w gry). Warto zwrócić uwagę także na maksymalną rozdzielczość odtwarzanego obrazu i wideo, obsługiwane formaty plików multimedialnych oraz możliwość podłączenia dodatkowych źródeł pamięci, takich jak dysk zewnętrzny czy karta SD. Tv Box Android może być nowym sposobem na oglądanie telewizji w Twoim domu.