Moduł Electro-Fashion z fioletową diodą LED - 10szt. - Kitronik 2726

Indeks: KTR-16142 EAN: 5904422325343

Zestaw 10 sztuk przyszywalnych modułów diod LED w kolorze fioletowym (liliowy - sakura). Moduły posiadają otwory o większej średnicy, ułatwiające przyszywanie ich do tkanin.

Moduł Electro-Fashion z fioletową diodą LED - 10szt. - Kitronik 2726
32,90 zł
26,75 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 2-4 tyg.
Na zamówienie
Producent: Kitronik

Opis produktu: Moduł Kitronik Electro-Fashion dioda LED fioletowa - 10 szt.

Zestaw 10 sztuk przyszywalnych modułów diod LED w kolorze fioletowym (liliowy - sakura). Moduły, dzięki większym otworom można w łatwy sposób przyszyć do tkaniny, tworząc efekty świetlne na naszych ubraniach. Wykorzystane w module diody są bardzo cienkie, dzięki czemu łatwiej można zaaplikować je do mniejszych części garderoby. 

Dodatkowe materiały
Producent udostępnia dodatkowe materiały związane z projektami inteligentnych ubrań.

Specyfikacja moduły z fioletową diodą LED

    • Typ soczewki: przeźroczysta
    • Kąt świecenia: 120°
    • Napięcie zasilania: 3 V
    • Światłość: 1900 mCd (dla natężenia 20 mA)
    • Wymiary: 15 x 6,5 x 2,7 mm

Dioda świecąca na fioletowo

Moduł z fioletową diodą LED.

Świecące, modernistyczne ubrania to już nie jest tylko wytwór znany z filmów science-fiction. Taki ubiór można przygotować samemu, np. pod potrzeby balu, pokazu mody lub innego, dowolnego wydarzenia. Wystarczą podstawowe umiejętności szycia, odrobina wyobraźni i odpowiednie moduły świetlne. W sukurs przychodzi moduł Electro-Fashion z fioletową diodą LED Kitronik 2726.

Moduł Electro-Fashion z fioletową diodą LED Kitronik 2726

W zestawie znajdują się soczewki przezroczyste – 10 sztuk diod LED. Imitują światło fioletowe (1900 mCd - dla natężenia 20 mA). Mają niewielkie rozmiary, dlatego łatwo je przyszyć do dowolnego ubrania. Napięcie zasilania wynosi 3 V. W zestawie znajduje się miniaturowy włącznik zainstalowany na specjalnym laminacie. Dzięki niemu można wygodnie włączać i wyłączać oświetlenie „ubraniowe” (lub inne – w zależności od naszych preferencji). Posiada dwustronne PCB dla lepszego kontaktu przycisk-nić przewodząca.

Sam montaż modułu elektro-fashion to już sprawa indywidualna klienta, zależna od gustu. Warto jednak zajrzeć do poradnika, który został udostępniony przez producenta.

Botland.com.pl – dlaczego warto kupować u nas?

Botland.com.pl to internetowy sklep oferujący szeroki asortyment dla osób pracujących w branży elektroniki i robotyki. Oczywiście nie brakuje także produktów dla hobbystów – majsterkowiczów czy akcesoriów używanych w każdym domu. Inteligentne ubrania to nowy trend, który rozwija się. Jednakże coraz więcej osób próbuje coś zmienić, nadać ubiorowi oryginalności. Skorzystanie z modułów Electro-Fashion z fioletową diodą LED Kitronik 2726 jest dobrym, pierwszym krokiem ku temu.

LED barwa fioletowa
LED soczewka przezroczysta
Szerokość opakowania 5.3 cm
Wysokość opakowania 4.8 cm
Głębokość opakowania 0.1 cm
Masa opakowania 0.004 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: