Arduino Student Kit EN - zestaw do nauki elektroniki i programowania

Indeks: ARD-18218 EAN: 7630049202603

Zestaw składający się z elementów, które służą pomocą podczas nauki podstaw programowania, kodowania i elektroniki, w tym takich pojęć jak napięcie, prąd oraz logika cyfrowa. Przeznaczony dla osób, które nie posiadają żadnej wiedzy i doświadczenia w tej dziedzinie. Zestaw przeprowadza krok po kroku przez każde niezbędne, związane z dziedzinami zagadnienie. Zawiera wszystkie elementy potrzebne do przeprowadzenia kursu.

Arduino Student Kit EN - zestaw do nauki elektroniki i programowania
337,00 zł
273,98 zł netto
Zapłać później
Producent: Arduino
Kompatybilny z: Arduino

Opis produktu: Arduino Student Kit EN - zestaw do nauki elektroniki i programowania 

Zestaw składający się z elementów, które służą pomocą podczas nauki podstaw programowania, kodowania i elektroniki; w tym pojęć takich jak napięcie, prąd oraz logika cyfrowa. Przeznaczony jest on dla osób, które nie posiadają żadnej wiedzy i doświadczenia w tej dziedzinie, zestaw przeprowadzi Cię krok, po kroku przez każde zagadnienie. Zawiera on wszystkie elementy potrzebne do przeprowadzenia kursu, w tym m.in. Arduino Uno, multimetr, diody LED, rezystory i wiele więcej. Kurs przeprowadzony jest w języku angielskim.

Arduino Student Kit

Arduino Student Kit.

Dla kogo jest Arduino Student?

Zestaw Arduino Student przeznaczony jest dla uczniów szkoły średniej, którzy dotychczas nie mieli styczności z elektroniką i programowaniem. Wraz z tym zestawem poznają podstawowe zagadnienia dotyczące programowania oraz elektroniki. Poznają również płytkę Arduino Uno oraz zasady jej działania, a także nauczą się programowania w języku Arduino opartym o język C. Kurs wymaga znajomości języka angielskiego. Arduino Student może z powodzeniem być wykorzystywany podczas lekcji informatyki, fizyki, chemii, a nawet historii. 

Arduino Student - nauczanie zdalne

Do zestawu przygotowana została specjalna platforma internetowa, która zawiera wszystkie treści potrzebne do zdalnego nauczania ze wskazówkami dotyczącymi nauki, a także dziewięć 90-minutowych lekcji i dwa otwarte projekty. Każda lekcja opiera się na poprzedniej, zapewniając wykorzystanie umiejętności nabytych w poprzedniej. Na początku każdej lekcji znajduje się przegląd, szacowany czas ukończenia i cele nauczania. Każda lekcja zawiera wskazówki i informacje, które ułatwią naukę. Zestaw może być również wykorzystywany do samodzielnej nauki w domu poza zajęciami szkolnymi.

Zestaw Arduino StudentZestaw Arduino Student w wersji EN.

Zawartość zestawu Arduino Student

Zawartość zestawu
1 Arduino Uno Arduino Uno Rev3 - popularny moduł z mikrokontrolerem ATmega328 z 14-stoma cyfrowymi pinami I/O.
2 Miernik uniwersalny Miernik uniwersalny - łatwe w użyciu narzędzie służące do pomiaru podstawowych wartości w elektronice, m.in. napięcie, prąd, rezystancja.
3 Przewody pomiarowe Przewody pomiarowe - ułatwiają pomiar, przeznaczone do pracy z miernikiem uniwersalnym.
4 Płytka prototypowa Płytka prototypowa - niewielka płytka z 400 polami umożliwiającymi proste tworzenie układów elektronicznych bez konieczności lutowania elementów.
5 Zestaw zworek do płytki prototypowej Zestaw przewodów do płytki stykowej - umożliwiają łączenie pól na płytce stykowej.
6 Podstawka pod płytkę prototypową i Arduino Podstawka pod Arduino i płytkę stykową - pozwala zadbać o porządek na miejscu roboczym.
7 Przewód USB A - B Przewód USB A - B - służy do zasilania i programowania Arduino z wykorzystaniem komputera stacjonarnego lub laptopa i środowiska Arduino IDE.
8 Bateria 9 V Bateria 9 V - pozwala zasilać moduł Arduino UNO bez konieczności stosowania dodatkowych przewodów.
9 Przewody połączeniowe Przewody połączeniowe - 2 szt. przewodów żeńsko-męskich i 2 szt. przewodów męsko-męskich.
10 Buzzer Buzzer - pozwala wzbogacić projekt o wydawanie różnego rodzaju dźwięków.
11 Klips na baterię Klip na baterię 9 V - zakończony jest dwoma przewodami ze zdjętą izolacją.
12 Kondensator elektrolityczny Kondensator elektrolityczny - 2 szt. o pojemności 100 uF i napięciu 25 V. 
13 Potencjometr Potencjometr - 2 szt. o rezystancji 10 kΩ.
14 Przyciski Tact Switch Przyciski - 5 szt. przycisków typu Tact Switch.
15 Czujnik temperatury Czujnik temperatury - analogowy czujnik temperatury, pozwalający na pomiar wartości od -40 °C do +120 °C. 
16 Fototranzystor Fototranzystor - może być wykorzystany w projekcie do wyzwalania funkcji w zależności od natężenia światła.
17 Śrubki i nakrętki Śrubki i nakrętki - służą do montażu Arduino na podstawce dołączonej do zestawu.
18 Czujnik magnetyczny Czujnik magnetyczny - znajduje zastosowanie jako czujnik otwarcia okien / drzwi.
19 Diody LED Diody LED
20 diod LED (5 czerwonych, 5 zielonych, 5 żółtych i 5 niebieskich).
20 Rezystory THT Rezystory węglowe THT
2 rezystory 4,7 kΩ, 5 rezystorów 560 Ω, rezystor 1 kΩ i rezystor 10 kΩ 5%.
21 Rezystory przewlekane Rezystory węglowe THT - 5 szt. 10 kΩ 2%.
22 Serwo Serwomechanizm - niewielki silnik typu serwo w rozmiarze micro.
23 Pojemnik Plastikowy, biały pojemnik do przechowywania elementów zestawu. W zestawie znajduje się również dostęp do platformy internetowej z materiałami i lekcjami w j. angielskim.

Arduino Student Kit EN – zestaw do nauki elektroniki i programowania

Arduino Student Kit EN to zestaw przystosowany do nauki podstaw elektroniki oraz programowania dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z tego rodzaju środowiskiem. Pakiet przeznaczony jest zwłaszcza dla uczniów szkół średnich, chcących rozpocząć przygodę z programowaniem.

Wraz z Arduino zestawem startowym Student Kit EN użytkownicy otrzymują dostęp do platformy internetowej, na której znajduje się przygotowany kurs on-line w języku angielskim. Kurs składa się z dziewięciu lekcji trwających po 90 minut. Podczas zajęć poruszane są zagadnienia związane z programowaniem, kodowaniem oraz elektroniką.

Pozostałe informacje o Student Kit EN

Arduino Student Kit EN to zestaw dla początkujących umożliwiający uczestnictwo w kursie on-line, podczas którego zdobyć można informacje, przyspieszające naukę programowania w środowisku Arduino. Oprócz kursu użytkownicy otrzymują pakiet elementów elektronicznych, bazujących na module Arduino Uno Rev3.

W zestawie znajduje się również miernik uniwersalny, służący do prowadzenia pomiarów między innymi napięcia czy prądu, płytka prototypowa, liczne przewody, czujniki i wiele więcej.

Zestaw z modułem Arduino Uno
Zestaw temat kursu Elektronika
Szerokość opakowania 21 cm
Wysokość opakowania 14 cm
Głębokość opakowania 17.5 cm
Masa opakowania 0.743 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Arduino Student Kit EN - zestaw do nauki elektroniki i programowania

5/5

Średnia Ocena

5

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Rafał 19.09.2023 Potwierdzony zakup
dobrze dobrany zestaw
Valiantsin 27.04.2023 Potwierdzony zakup
Everything is good. Thanks!
Eryk 04.10.2022 Potwierdzony zakup
Uczę się tu dokładnie tego czego chciałem się nauczyć, czyli podstaw o prądzie, jak go mierzyć, jak się zachowuje, jak budowac obwód + do tego programowanie. Wszystko jest fajnie kompatybilne i wygodne
Zbigniew 22.12.2022 Potwierdzony zakup
Krzysztof 19.09.2022 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: