StarterKit rozszerzony - z modułem Arduino Uno + Box

Indeks: ARD-03798 EAN: 5903351240192

Zestaw elementów elektronicznych ułatwiających rozpoczęcie pracy z modułami z serii Arduino. W komplecie m.in.: diody LED, rezystory, czujniki, układy scalone oraz wyświetlacz LCD z wlutowanymi złączami, silnik wraz ze sterownikiem i oryginalna, najnowsza płytka bazowa Arduino Uno Rev 3. Ta wersja jest wysyłana wraz z organizerem, ułatwiającym przechowywanie i przenoszenie zestawu.

StarterKit rozszerzony - z modułem Arduino Uno + Box
259,00 zł
210,57 zł netto
Zapłać później
Producent: Arduino
Kompatybilny z: Arduino

Opis produktu StarterKit rozszerzony - z modułem Arduino Uno

Zestaw zawiera płytkę bazową Arduino Uno wraz z kompletem wielu elementów wprowadzających w świat programowalnych układów elektronicznych. Prosty język i przyjazne środowisko Arduino pozwalają tworzyć oprogramowanie nawet początkującym użytkownikom. Elementy wykonawcze, w tym wyświetlacz LCD z wlutowanymi złączami oraz silnik DC wraz ze sterownikiem, pomogą zapoznać się z problematyką obsługi najczęściej stosowanych w elektronice i robotyce urządzeń.

Kupując StarterKit firmy Botland zamawiasz za jednym razem zestaw elementów umożliwiających tworzenie prostych układów elektronicznych, opartych na modułach Arduino, które pozwolą zdobyć cenną wiedzę i doświadczenie przy bardziej skomplikowanych projektach w przyszłości.

Ta wersja jest wysyłana wraz z organizerem, ułatwiającym przechowywanie i przenoszenie zestawu.

Zawartość zestawu StarterKit

Duża płytka stykowa oraz przewody połączeniowe umożliwiają łączenie obwodów. Przyciski wraz z diodami LED oraz czytelnym wyświetlaczem LCD 16x2 pozwalają stworzyć interfejs użytkownika. W zestawie znajdują się także czujniki, dzięki którym użytkownik może zbierać dane z otoczenia oraz układy scalone, w tym dwukanałowy sterownik silników umożliwiające sterowanie elementami wykonawczymi.

W skład zestawu wchodzą:

L.p. Zdjęcie Opis
1 Arduino Uno - oryginalny, najnowszy moduł z mikrokontrolerem Atmega328.
2   Płytka stykowa 830 pól - duża płytka z osobnymi liniami zasilania umożliwiająca tworzenie układów elektronicznych.
3 Zestaw diod LED 5 mm (30 szt.) - po 10 szt. czerwonych, zielonych i żółtych elementów.
4 Dioda RGB wspólna anoda - LED z czterema wyprowadzeniami potrafiąca świecić we wszystkich kolorach.
5 Zestaw rezystorów (200 szt.) - po 20 szt. najpopularniejszych wartości, umożliwiających np. podłączenie diod LED.
6 Tranzystory NPN BC547 (5 szt.) - układy półprzewodnikowe pozwalające m.in. sterować elementami, które pobierają większy prąd niż może dostarczyć pojedynczy pin mikrokontrolera.
7 Czujnik temperatury analogowy LM35 - popularny, prosty w obsłudze termometr, podłączany do wejść analogowych Arduino.
8 Fotorezystor - czujnik umożliwiający pomiar natężenia padającego światła, pozwoli np. wykryć czy w pomieszczeniu jest ciemno czy jasno.
9 Przyciski typu tact-switch - posłużą jako element wprowadzający dane do modułu Arduino.
10 Potencjometr 10k lub 20k (5 szt.) - podobnie jak przyciski, podłączone do wyprowadzeń analogowych mogą służyć jako element interfejsu użytkownika - proste pokrętła.
11 Rejestr przesuwny - umożliwia np. sterowanie większą ilością diod oszczędzając przy tym wyprowadzenia cyfrowe Arduino.
12 Ekspander PCF8574 - pozwala zwiększyć liczbę wyprowadzeń Arduino.
13 Buzzer z generatorem - zasilany napięciem 5 V prosty generator sygnałów dźwiękowych.
14 Przewody połączeniowe 65 szt. męsko - męskie - umożliwiają tworzenie połączeń na płytce stykowej oraz pomiędzy płytką i Arduino.
15 Przewód USB A-B dł. 1 m - służący do połączenia Arduino z komputerem.
 16 DHT11 - czujnik umożliwiający pomiar temperatury oraz wilgotności powietrza.
 17 Wyświetlacz LCD dla Arduino ze złączami Wyświetlacz LCD 16x2 z wlutowanymi złączami goldpin - z niebieskim podświetlaniem-  popularny wyświetlacz alfanumeryczny z dostępną biblioteką dla Arduino z przylutowanymi złączami goldpin
 18 Sterownik silników L293D - mostek H umożliwiający sterowanie kierunkiem oraz prędkością obrotową dwóch silników prądu stałego.
19 Czujnik ruchu PIR Czujnik PIR - umożliwia wykrywanie ruchu.
20 Czujnik odległości HC-DR04 Czujnik odległości HC-DR04 - czujnik ultradźwiękowy potrafiący wykrywać obiekty w odległości od 2 cm do 200 cm.
21 Silnik DC - niewielki, prosty silnik prądu stałego zasilany napięciem od 3 V do 5 V.
22 Organizer ułatwiający przenoszenie zestawu.

StarterKit rozszerzony – z modułem Arduino Uno + Box

Arduino Starter Kit to początkowy zestaw, który odpowie na potrzeby każdej osoby rozpoczynającej przygodę z programowalnymi układami elektronicznymi. W zestawie tym zawarte zostały wszelkie niezbędne elementy umożliwiające początkującym wdrożenie się w świat Arduino.

Zestaw Arduino Starter Kit firmy Botland w prosty sposób pomoże zdobyć oraz rozszerzyć wiedzę o układach i programowaniu. Wszystkie jego elementy zapakowane zostały w solidnym organizerze, który ułatwi przechowywanie oraz przenoszenie zawartych w nim przedmiotów.

Skład zestawu Starter Kit

Arduino zestaw startowy wyposażony został w najnowszą płytkę bazową Arduino Uno Rev 3 z mikrokontrolerem ATmega 328, na podstawie której można rozpocząć programowanie w środowisku Arduino. Do płytki dołączone zostały wszelkie niezbędne przewody, służące do łączenia obwodów w układzie.

Zestaw zawiera również masę innych elementów takich jak diody LED (czerwone, zielone, żółte), czujniki pozyskujące informacje z otoczenia, rezystory, silnik ze sterownikami, przewód USB, układy scalone, wyświetlacz LCD z wlutowanymi złączami, a także silnik DC (prądu stałego) zasilany napięciem od 3 do 5 V oraz wiele innych niezbędnych elementów.

Zestaw z modułem Arduino Uno
Zestaw temat kursu Arduino
Szerokość opakowania 23.5 cm
Wysokość opakowania 8 cm
Głębokość opakowania 13.5 cm
Masa opakowania 0.3 kg

Krzysztof

08/09/21

Pytanie: Witam czy jest możliwość zakupy tego zestawu z arduino Nano? Rozumiem że jakaś różnica w cena może być. Chciałbym zacząć coś samodzielnie działać w tym kierunku A dowiedziałem się że do tego projektu co chciałbym stworzyć będzie dobry Nano że względu na swoje nie duże rozmiary. Jak i potrzebuje również przetwornice by z 12v było 5v. Pozdrawiam :)
Odpowiedź: Niestety nie mamy możliwości zmiany zawartości zestawu.
Przetwornice o napięciu wyjściowym 5 V znajdują się pod tym linkiem. Różnią się m.in. maksymalną wartością prądu, z zależności do jakiego zadania maja być wykorzystywane:
https://botland.com.pl/278-przetwornice-step-down?napiecie-wyjsciowe-maks=5-0-v&napiecie-wyjsciowe-min=5-0-v

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Opinie o produkcie

StarterKit rozszerzony - z modułem Arduino Uno + Box

4.9/5

Średnia Ocena

76

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Jacek 11.10.2023 Potwierdzony zakup
bardzo fajny starter :)
Dorota 07.08.2023 Potwierdzony zakup
Super zestaw do nauki
Rafał 27.07.2023 Potwierdzony zakup
Bardzo fajny starter. Syn bardzo zadowolony, do nauki dla początkujących polecam.
Dawid 25.06.2023 Potwierdzony zakup
Doskonale nadaje się na zestaw startowy dla kogoś kto chce rozpocząć przygodę z progrowaniem mikrokontrolerów.
Mateusz 09.04.2023 Potwierdzony zakup
Wszystko super
Roman 26.03.2023 Potwierdzony zakup
Doskonale
Malgorzata 12.03.2023 Potwierdzony zakup
Fantastyczny zestawy, nam brakowało w nim zasilacza, dobrze byłoby mieć taką ofertę włącznie z zasilaczem. Dokupiliśmy i jest wspaniała zabawa i nauka. Tylko musieliśmy poczekać 3 dni na zasilacz
Mateusz 19.02.2023 Potwierdzony zakup
Szybka wysyłka, wszytko ok.
Edward 30.01.2023 Potwierdzony zakup
Świetnie zapakowane.
Tomasz 28.01.2023 Potwierdzony zakup
Szybka wysyłka. Polecam!
Marzena 08.01.2023 Potwierdzony zakup
Syn bardzo zadowolony. Polecam
Julian 27.12.2022 Potwierdzony zakup
ok no ok
Tobiasz 26.12.2022 Potwierdzony zakup
Produkt zgodny z opisem. Działa, sprawdza się, jestem zadowolony.
Jan 28.11.2022 Potwierdzony zakup
Praktyczne. Zawiera podstawowe elementy.
Stanisław 18.11.2022 Potwierdzony zakup
Dobrze
Stanley 14.11.2022 Potwierdzony zakup
Zestaw bardzo przyjemny, jednak polecam od razu dobrać kilka rejestrów przesuwnych 75HC595, wyświetlaczy 7-segmentowych i moduł(y) przekaźnikowe - przy tej cenie większej bardzo w portfel nie boli, a pozwala zrobić znacznie więcej. Sam zestaw w 110% zgodny z opisem: płytka jest oryginalna a dołączone komponenty w bardzo dobrej jakości
Tomasz 10.11.2022 Potwierdzony zakup
Wszystko super
Joanna Ś. 25.10.2022 Potwierdzony zakup
Sprzęt dobrej jakości
Maciej 04.10.2022 Potwierdzony zakup
Spoko sprawa, taki zestaw powinien miec kazdy uczen.
Mariusz 03.10.2022 Potwierdzony zakup
Jest ok.
Adrian Z. 16.04.2022 Potwierdzony zakup
Super, mam w szkole robotykę, na której składamy zestawy oparte o arduino. Świetna sprawa do rozwijania swoich zainteresowań.
Jakub K. 11.04.2022 Potwierdzony zakup
Jak najbardziej poleciłbym ten zestaw dla początkującego elektronika. Jest on bardzo przyjemny szczególnie dla kogoś takiego jak ja kto pierwszy raz ma do czynienia z arduino jak i praktyczną elektroniką. Moją jedyną uwagą byłoby dodanie kilku kabli żeńsko-męskich bądź żeńsko-żeńskich ponieważ mam problem z podpięciem czujnika ruchu do płytki stykowej.
Roman O. 03.02.2022 Potwierdzony zakup
Bardzo fajny zestaw. Przydatny w nauce programowania jak również w poznawaniu podstaw elektroniki.
Leszek Z. 12.12.2021 Potwierdzony zakup
Super produkt
Maria J. 11.12.2021 Potwierdzony zakup
Polecam
Szymon K. 09.12.2021 Potwierdzony zakup
+dobry na start
Jolanta T. 09.12.2021 Potwierdzony zakup
Polecam.
Szymon K. 09.12.2021 Potwierdzony zakup
#ERROR!
Anna K. 08.12.2021 Potwierdzony zakup
Super
Ewelina H. 07.12.2021 Potwierdzony zakup
Ok. Polecam

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: