Dysza ochładzana powietrzem pod wysokim ciśnieniem dla lasera grawerującego PLH3D

Indeks: OPT-19287 EAN: 5902693111771
Zestaw firmy OPT Lasers składający się z dyszy chłodzonej powietrzem pod wysokim ciśnieniem oraz elementów montażowych dla głowic laserowych PLH3D. Z wykorzystaniem dyszy chłodzonej powietrzem, możliwe jest wycinanie laserowe bez widocznych ciemnych śladów powstałych w wyniku palenia materiału. Za jej pomocą można również zwiększyć prędkość cięcia i grawerowania nawet 6,5 krotnie w stosunku do prędkości bazowej. Dysza jest kompatybilna z wszelkimi typami głowic laserowych XF +. 
Dysza ochładzana powietrzem pod wysokim ciśnieniem dla lasera grawerującego PLH3D
629,00 zł
511,38 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Na zamówienie
Producent: Opt Lasers

Opis produktu: Dysza ochładzana powietrzem pod wysokim ciśnieniem dla lasera grawerującego PLH3D 

Zestaw firmy OPT Lasers składający się z dyszy chłodzonej powietrzem pod wysokim ciśnieniem oraz elementów montażowych dla głowic laserowych PLH3D. Z wykorzystaniem dyszy chłodzonej powietrzem, możliwe jest wycinanie laserowe bez widocznych ciemnych śladów powstałych w wyniku palenia materiału. Za jej pomocą można również zwiększyć prędkość cięcia i grawerowania nawet 6,5 krotnie w stosunku do prędkości bazowej. Dysza jest kompatybilna z wszelkimi typami głowic laserowych XF +. Wykorzystanie dyszy chłodzącej wydłuża żywotność przedniej soczewki, przez oczyszczanie jej z cząstek kurzu i dymu powstałych podczas pracy lasera. Długość wysokości ciśnieniowej dyszy można regulować dla różnych grubości materiału o +8 / -4 mm dla głowicy lasera XF + lub +5 / -4 mm dla głowicy lasera XF + z ulepszeniem soczewki µSpot.

Dysza chłodzona powietrzem pod wysokim ciśnieniemDysza ochładzana powietrzem pod wysokim ciśnieniem.
Dysza do głowicy laserowejDysza do głowicy laserowej.

Główne cechy dyszy

 • Kompatybilny ze wszystkimi typami głowic laserowy XF + - cztery otwory na śruby zapewniają kompatybilność zarówno z głowicami µSpot poprzedniej generacji, jak i z głowicą lasera XF + z ulepszeniem obiektywu µSpot.
 • Przepływ powietrza pod wysokim ciśnieniem - wąska szczelina 2,2 mm na wylocie skrapla strumień powietrza, zapewniając maksymalny przepływ powietrza.
 • Wygodne złącze przewodu powietrza - pozwala na szybkie ustawienie i demontaż układu dysz.
 • Regulowana wysokość dyszy (+8 / -4 mm dla XF + i +5 / -4 mm z ulepszeniem µSpot Lens Up) - umożliwia wykorzystanie dyszy do cięcia laserowego i grawerowania materiałów o różnej grubości, do 10 mm dla XF + i do 7 mm w przypadku modelu XF + z aktualizacją µSpot Lens Upgrade. 
 • Hermetyczna uszczelka O-ring - zapewnia utrzymanie maksymalnej czystości przedniej soczewki oraz stałą i precyzyjną regulację wysokości dyszy.
 • Lekka aluminiowa konstrukcja - cienka konstrukcja z aluminium klasy przemysłowej zapewnia nieznaczną dodatkową wagę, a jednocześnie tworzy solidną obudowę.

Zestaw zawiera

 • Dysza ochładzana powietrzem pod wysokim ciśnieniem
 • Tuleja adaptera obiektywu XF +
 • Złącze przewodu (M5 / 4 mm)
 • Uszczelka O-ring (8x1 FPM)
 • Rurka powietrza (Ø4 mm o długości 7 m)
 • Cztery śruby M3 x 3
 • Cztery śruby M3 x 5
Zawartość zestawuZawartość zestawu.
Szerokość opakowania 15 cm
Wysokość opakowania 3 cm
Głębokość opakowania 25 cm
Masa opakowania 0.144 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: