Uchwyt samochodowy TRACER 920 do tabletu

Indeks: MEB-14541 EAN: 5907512845950

Uniwersalny uchwyt na tablet montowany do zagłówka fotela samochodowego. Posiada regulację wysokości w zakresie od 95 do 210 mm. Wbudowane gumowe podkładki zapewniają większą stabilność oraz dbają o montowane urządzenia.

Uchwyt samochodowy TRACER 920 do tabletu
23,50 zł
19,11 zł netto
Zapłać później
Dostawa 1 szt. zaplanowana na 2024-03-22
Oczekiwanie na dostawę
Producent: Tracer

Opis produktu: Uchwyt samochodowy TRACER 920 do tabletu 

Montowany do zagłówka fotela samochodowego uchwyt na tablet wyposażony w regulację wysokości w zakresie od 95 do 210 mm. Posiada wbudowane gumowe podkładki chroniące zamontowane urządzenia oraz zapewniające większą stabilność.

Uchwyt samochodowy do tabletu TRACER 920.

Specyfikacja uchwytu samochodowego

  • Materiał wykonania: plastik
  • Kolor: czarny
  • Montaż do zagłówka fotela
  • Regulacja wysokości w zakresie od 95 do 210 mm
  • Gumowe podkładki antypoślizgowe
  • Regulacja:
    • Szerokość: 115 mm - brak ogranicznika
    • Wysokość: od 95 do 210 mm

Luksus w dowolnym aucie - uchwyt samochodowy TRACER 920 do tabletu

Możliwość bezproblemowego korzystania z multimediów podczas podróżowania samochodem stanowi przywilej pasażerów luksusowych limuzyn. Wiele spośród najnowszych modeli aut wyposażanych jest w systemy multimedialne, a ich częścią są nierzadko właśnie wyświetlacze dostępne dla osób podróżujących na tylnych siedzeniach. Prezentowany uchwyt na tablet umożliwia korzystanie z własnych urządzeń multimedialnych w równie wygodny sposób.

Dlaczego podczas jazdy samochodem tablet powinien znajdować się w uchwycie?

Wielu rodziców traktuje tablet jako niezbędne wyposażenie na długą podróż z dziećmi. Włączenie bajek lub filmów podczas nużącej jazdy jest najlepszym sposobem na zajęcie uwagi małych pasażerów. Również starsi pasażerowie chętnie uprzyjemnią sobie w ten sposób podróż. Uchwyt samochodowy TRACER 920 pozwoli na stabilne zamocowanie urządzenia - dzięki temu pozwoli na utrzymanie właściwej postawy podczas patrzenia w ekran (bez schylania głowy i pochylania pleców) oraz ograniczy zmęczenie oczu. Tablet trzymany w ręce można przypadkowo upuścić, co skłoniłoby dziecko do schylania się w celu podniesienia urządzenia. Uchwyt ogranicza to ryzyko - sprawia, że pasażerowie przez cały czas mogą podróżować w bezpiecznej dla nich pozycji.

W ofercie sklepu Botland dostępne są również inne praktyczne akcesoria do telefonów - w tym przede wszystkim uchwyty mechaniczne i magnetyczne, czy wygodne ładowarki. Znajdziesz u nas również podstawki typu selfiestick oraz gimbale, a nawet narzędzia do serwisowania smartfonów czy wycinarki kart micro SIM.

Szerokość opakowania 13.5 cm
Wysokość opakowania 25.5 cm
Głębokość opakowania 7 cm
Masa opakowania 0.21 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: