Filtruj według
Cena
129 179
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (535) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Drony Tello

Ilość produktów: 2
Loading...

Klatka do drona Ryze Tello

Klatka chroniąca drona Ryze Tello przed uderzeniami w 360°. Dzięki klatce możesz próbować wykonywać akrobację bez obaw o przypadkowe uszkodzenie drona. 
Indeks: AKR-14138
Indeks: AKR-14138
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 179,00 zł Cena 179,00 zł
  • Darmowa dostawa

Akumulator dla drona Ryze Tello

Oryginalny akumulator dla drona Ryze Tello o pojemności 1100 mAh . Akumulator typu Li-Pol o napięciu 3,8 V i energii 4,18 Wh. Został specjalnie stworzony dla Ryze Tello z...
5.0 (2)
Indeks: INN-15782
Indeks: INN-15782
Wysyłka 48h
Dostępny
Cena podstawowa 129,00 zł Cena 129,00 zł
  • Darmowa dostawa

Sprytny dron o wielkich możliwościach

Dron Ryze Tello waży zaledwie 80 g, a jego długość oraz szerokość nie osiągają nawet 10 cm. Dzięki temu z powodzeniem zmieści się na dłoni i będzie mógł realizować powierzone misje nawet wewnątrz pomieszczeń. Zasięg lotu do 100 m pozwoli Ci jednak zabrać go również w teren. Ryze Tello to dron typowo rozrywkowy. Proste, intuicyjne sterowanie przy pomocy smartfona sprawi, że będzie on idealnym wyborem dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z quadrocopterami. Nawet uruchomienie urządzenia odbywa się w sposób intuicyjny, poprzez podrzucenie drona w górę. Mimo łatwości sterowania, ten model Ryze Tello dostarczy swojemu użytkownikowi rozrywki na (dosłownie) bardzo wysokim poziomie. Wyposażony został bowiem w kamerę EZ Shots, ułatwiającą nagrywanie filmów przeznaczonych do publikacji np. w mediach społecznościowych. Dzięki wsparciu technologicznemu, jakie firma Ryze uzyskała od słynnej marki DJI, udało się uzyskać bardzo dobre parametry lotu, a przez to również stabilniejszy obraz z kamery.

Dron do nauki programowania

Potrzeba „nakłonienia” drona, by wykonywał zaawansowane ewolucje w powietrzu, to świetna motywacja do nauki programowania. Właśnie w tym celu stworzony został dron Ryze Tello Edu. Wraz z urządzeniem, użytkownik drona otrzymuje również zestaw kart, zwanych Mission Pads. Każdy z padów ma indywidualny numer ID, rozpoznawany przed drona – dlatego możliwe staje się przypisanie padom określonych ewolucji, które quadrocopter ma wykonać podczas lotu. Zabawa i nauka staje się jeszcze ciekawsza, gdy zaangażuje się do niej większą liczbę dronów, aby wykonywać synchroniczne akrobacje. Kluczową kwestią w przypadku drona Ryze Tello Edu jest oczywiście sam proces jego programowania. Z zestawem edukacyjnym naprawdę prosta staje się nauka m.in. języka Python, Scratch czy Swift. Prosty interfejs do nauki podstaw kodowania sprowadza się do edytora ze schematami blokowymi, które można łączyć na zasadzie „przeciągnij i upuść”.

Drony i sztuczna inteligencja

Drony Ryze Tello zapewniają użytkownikom łatwe wprowadzenie w świat sztucznej inteligencji. Quadrocopter może nauczyć się rozpoznawania obiektów. Może również uczyć się ruchów wykonywanych przez człowieka i reagować na nie w odpowiedni sposób (dzięki rekonstrukcji 3D). Warto dodać, że przed planowaniem bardziej karkołomnych misji, można zaopatrzyć się w (sprzedawaną oddzielnie) specjalną klatkę. Zapewnia ona solidną ochronę dla delikatniejszych, newralgicznych części urządzenia (zwłaszcza śmigieł), nie tamując przepływu powietrza.

Aktywnie wspieramy techmove.pl, portal dla maniaków technologii w sporcie.