Filtruj według
Cena
8 9
Producent
Więcej (448) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

BOTLAND B. DERKACZ SPÓŁKA JAWNA Opinie z ekomi-pl.com

Czasopisma

Ilość produktów: 1
Loading...

The MagPi - oficjalny magazyn RaspberryPi - nr 12/2017 Issue 64

Oficjalne czasopismo przedstawiające nowinki ze świata Raspberry Pi, a także wiele ciekawych projektów wykorzystujących ten popularny minikomputer. Magazyn w języku angielskim....
Indeks: RPI-10619
Indeks: RPI-10619
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
SPRAWDŹ ILOŚĆ
Cena podstawowa 35,00 zł Cena 8,75 zł
  • Obniżka
  • Darmowa dostawa
  • Promocja

Czasopisma dla elektroników i nie tylko

W naszym asortymencie znajdują się magazyny The MagPi, z których dowiesz się wszystkich najbardziej interesujących nowinek ze świata Raspberry Pi. Ponadto nauczysz się w jaki sposób podłączyć różne czujniki i moduły do minikomputera, dowiesz się w jaki sposób uruchomić starsze gry i jaki jest najlepszy sposób na połączenie Raspberry Pi z siecią GSM. Co więcej, ilustrowane instrukcje projektów zostały stworzone w taki sposób, aby nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia mogli zrozumieć każdy etap realizacji. Oferowane przez nas czasopisma dla elektroników mają również działy przeznaczone dla bardziej zaawansowanych użytkowników, dzięki którym usystematyzujesz swoją wiedzę i zdobędziesz nowe umiejętności, takie jak tworzenie gier w języku C++ na Raspberry Pi, używanie minikomputera jako niezwykle przydatnego serwera, tworzenie od podstaw gry tekstowej i wiele innych. Co więcej, uzyskasz informacje na temat sztucznej inteligencji oraz szerokich możliwości zarządzania wybranymi kamerami za pomocą minikomputera. Oferowane przez nas magazyny dostarczą informacji i ciekawostek dotyczących wielu projektów, dzięki czemu każdy elektronik z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Zdobywaj nową wiedzę razem z Botland

W świecie elektroniki wszystko dynamicznie się zmienia, dlatego warto być na bieżąco z nowościami, które być może wykorzystasz w swoim projekcie. Oferujemy czasopisma, w których znajdziesz informacje o zbliżających się targach i imprezach branżowych, podczas których odbywają się nie tylko interesujące pokazy, ale również inspirujące prelekcje. Na eventach dla elektroników można spotkać wiele interesujących osób, które konstruują niezwykle ciekawe projekty.