Kategorie

Uchwyty

Uchwyty samochodowe są jednymi z najpopularniejszych akcesoriów używanych zarówno przez zawodowych kierowców, jak i osoby, które sporadycznie siadają za kierownicą. Przeznaczone są nie tylko do telefonu komórkowego, ale również do tabletu, nawigacji lub odtwarzacza muzyki. W naszym sklepie dostępne są zarówno budżetowe modele charakteryzujące się dobrym stosunkiem ceny do jakości wykonania, jak i produkty dla bardziej wymagających użytkowników, którzy cenią dodatkową funkcjonalność. Głównym zadaniem uchwytu jest stabilne trzymanie urządzenia i zapobieganie wypadnięciu, nawet w przypadku jazdy po nierównej nawierzchni.

Rodzaje uchwytów samochodowych

W ofercie sklepu Botland znajdziesz szeroki wybór uchwytów różniących się od siebie nie tylko rozmiarem i kształtem, ale przede wszystkim zastosowaniem. W naszym asortymencie dostępne są m.in. magnetyczne uchwyty przeznaczone do zamocowania zarówno na desce rozdzielczej, jak i przedniej szybie auta, z możliwością obrotu o 360 stopni. Szeroki zakres ruchu gwarantuje komfortowe użytkowanie w każdych warunkach. Ponadto oferujemy również uchwyty samochodowe do smartfona umożliwiające zamocowanie na kratce wentylacyjnej. Co więcej, niska waga tego typu produktów w połączeniu z niewielkimi rozmiarami w żaden sposób nie ograniczają funkcjonalności nawiewu. Modele przeznaczone zarówno do telefonu, jak i do tabletu mają regulowany rozstaw w szerokim zakresie, dzięki czemu precyzyjne dopasowanie do konkretnego urządzenia nie stanowi problemu. W naszym sklepie znajdziesz uchwyty wyposażone w długie ramię, szczególnie polecane dla samochodów, w których odległość od szyby do kierowcy jest duża. Zastosowanie solidnej przyssawki sprawia, że montaż i demontaż uchwytu trwa dosłownie kilka sekund, co jest szczególnie istotne, gdy często pokonujesz krótkie odcinki.

Uchwyty samochodowe z dodatkową funkcjonalnością

W tej kategorii dostępne są również uchwyty z ładowarką bezprzewodową, która jest niezwykle przydatna nie tylko na długich, ale również krótkich trasach. Ponadto automatyczne dostosowanie rozstawu do telefonu lub do tabletu sprawia, że oferowane przez nas uchwyty zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Co więcej, wybrane modele uchwytów dostępne w naszym sklepie mogą zastąpić zestaw głośnomówiący, dzięki wbudowanemu transmiterowi. Kolejną ciekawą cechą tego typu produktów jest możliwość bezprzewodowego przesyłania muzyki do systemu audio znajdującego się w samochodzie, za pomocą Bluetooth.

Najważniejsze zalety uchwytów

Solidny uchwyt dopasowany do urządzenia wpływa na poprawę bezpieczeństwa podczas jazdy. Kierowca ma bowiem pewność, że przykładowo nawigacja nie wypadnie w najmniej odpowiednim momencie, a zwłaszcza wtedy, gdy jest najbardziej potrzebna. Ponadto uchwyty do telefonu i do tabletu chronią cenne urządzenia elektroniczne, które niejednokrotnie charakteryzują się bardzo niską odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, pozytywnie wpływają na komfort jazdy, nawet w przypadku bardzo długich tras.