Kategorie

Walizki transportowe

Dla fotograficznych zawodowców bezpieczne przewożenie kosztownego sprzętu jest z oczywistych względów jedną z kluczowych kwestii w codziennej pracy. Coraz więcej osób zajmujących się profesjonalną fotografią, dołącza do swojej oferty także fotografię powietrzną z użyciem dronów. Wielowirnikowce stają się także nieodłącznymi towarzyszami amatorów filmowania, nie tylko dalekich podróży, ale nawet krótszych wypadów za miasto. Dlatego w naszej ofercie udostępniliśmy wygodne plecaki i walizki, umożliwiające bezpieczny i ergonomiczny transport dronów zarówno tych amatorskich, jak i najbardziej profesjonalnych.

Transport dronów Yuneec Typhoon H

Dla heksakopterów z serii Yuneec Typhoon H mamy w ofercie dedykowane plecaki, umożliwiające wygodny transport dronów wraz z niezbędnymi akcesoriami. Plecaki zostały zaprojektowane w formie zbliżonej do walizki, w której podstawie znalazła się specjalnie przygotowana pianka amortyzująca, dopasowana idealnie do kształtu drona. Oprócz centralnego gniazda, w którym mieści się korpus wielowirnikowca, po bokach oraz na dole i na górze plecaka, znalazły się wyżłobienia przeznaczone do umieszczenia pozostałych części drona oraz całego potrzebnego osprzętu. Dodatkowo, nad główną komorą mieści się pojemna kieszeń i rączka do bezpiecznego przenoszenia zestawu. Na obu bokach producent umieścił półotwarte kieszenie siatkowe, idealne do transportu np. butelki z napojem lub innych podręcznych przedmiotów.

Wakacje z dronem? Nie ma problemu

Jeżeli chcesz uwiecznić swoje wakacyjne podróże lub sportowe wyczyny na zapierających dech w piersiach zdjęciach powietrznych, musisz zapewnić swojemu dronowi bezpieczeństwo. Transport dronów z segmentu półprofesjonalnego - Yuneec Q500 – jest możliwy z wykorzystaniem dedykowanego plecaka – niezwykle wygodnego i pojemnego, dzięki zastosowanym w nim udogodnieniom konstrukcyjnym. Pozwalają one umieścić korpus drona (ze zdjętymi śmigłami) na zewnątrz głównej komory, w specjalnym nosidle zapinanym mocnymi paskami do górnej części plecaka. Taka konstrukcja zapewnia bezpieczny transport dronów Yuneec przy jednoczesnym zachowaniu pełnej wygody – sam plecak nie różni się komfortem noszenia od typowych plecaków turystycznych. Pojemna komora główna z dodatkowymi przegrodami i kieszeniami pomieści nie tylko aparaturę, akumulatory i inne niezbędne akcesoria, ale także inne potrzebne Ci w podróży, podręczne przedmioty. Po zdjęciu drona doskonale nadaje się też do zwykłych, „plecakowych” zastosowań.

Transport dronów profesjonalnych

W naszej ofercie mamy także walizki dedykowane do przenoszenia dronów DJI Phantom 4. Co bardzo ważne – box nie wymaga zdejmowania śmigieł, dzięki czemu dron jest gotowy do lotu od razu po wyjęciu go ze specjalnego, piankowego łoża, dopasowanego idealnie do kształtu korpusu quadrocoptera. Walizki nadają się zarówno do transportu samochodowego, jak i lotniczego, a doskonale przemyślane położenie dodatkowych gniazd, umieszczonych pomiędzy ramionami drona, pozwala na przewożenie aż 3 dodatkowych akumulatorów, aparatury i innych niezbędnych akcesoriów.