Kategorie

Drony DJI Mavic

W naszym sklepie internetowym Botland znajdziesz kieszonkowe drony z kamerą z serii Mavic, które zapewnią doskonałe zdjęcia oraz filmy. Firma DJI specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy dronów i jest prawdziwym magnatem w swojej klasie. Oferuje profesjonalne, niewielkie maszyny latające, które doskonale się sprawdzają do zawodowej fotografii z powietrza, na planach filmowych oraz do amatorskiego latania z fotografowaniem. Zachęcamy do przejrzenia naszej bogatej oferty małych dronów DJI Mavic, które kupisz w atrakcyjnie niskich cenach.

Nowoczesne maszyny latające DJI Mavic

Drony z serii DJI Mavic to małe i lekkie maszyny, które doskonale pilotuje się w przestrzeni powietrznej. Ta kompaktowa maszyna skrywa w sobie nowoczesne urządzenia, które znacznie ułatwiają pilotowanie, pozwalają na zrobienie zdjęcia lub sfilmowanie obiektów nawet w jakości Full HD. Dron ma bardzo dobry zasięg i długi czas pracy. Nadaje się nie tylko do profesjonalnego użytku na planach filmowych oraz w trakcie sesji zdjęciowych. Ze względu na swoją niską wagę urządzenia z tej serii można wykorzystać w trakcie krótkich spacerów rodzinnych lub podczas podróży, gdzie możesz się spodziewać oszałamiających widoków, które wypada utrwalić. Konstrukcja drona pozwala na łatwy transport oraz bezpieczne rozłożenie go przed i złożenie po pracy.

Zaawansowane kompaktowe latające maszyny DJI

Maszyny latające Mavic są wyposażone w nowoczesne aparaty fotograficzne z matrycami typu CMOS, które gwarantują świetną jakość obrazu i potrafią nagrywać w powietrzu nawet w jakości 4K i 30 fps. Zdjęcia można wykonywać w bardzo wysokich rozdzielczościach i w zależności od modelu dochodzi ona nawet do 20 Mpx. Specjalne algorytmy pozwalają dobrać odpowiednie oświetlenie oraz prawidłową ostrość niezależnie od panujących warunków atmosferycznych czy pozycji w trakcie lotu maszyny. Drony DJI Mavic są zdolne rejestrować do 1 miliarda kolorów. W starszych wersjach Mavic Pro było to tylko 16 milionów. Urządzenie wyposażono w nowoczesne czujniki, które znacznie ułatwiają pilotowanie, pomagając w omijaniu przeszkód.

Oferta nowoczesnych dronów Mavic w Botland

W sklepie Botland znajdziesz wysokiej klasy maszyny latające, które pozwolą Ci na profesjonalne fotografowanie lub filmowanie w powietrzu i rejestrację przepięknych widoków z lotu ptaka. W każdym zestawie drona DJI Mavic znajdziesz nadajnik, który zapewnia kontakt z maszyną latającą i pozwala z łatwością ją pilotować. Producent dodatkowo wyposaża zestawy w inteligentny akumulator, który przy najdroższych wersjach pozwala na ponad 30-minutowy lot. W pudełku znajdziesz również dodatkowy awaryjny drążek do nadajnika, ładowarkę, przewody do nadajnika oraz trzy śmigła do drona. Zachęcamy do zainteresowania się naszą atrakcyjną ofertą dronów z serii Mavic, które pozwolą na samodzielne podbijanie przestworzy oraz rejestrowanie całego zdarzenia w jakości Full HD.