Filtruj według

Cena
229 229
Producent
Więcej (422) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Deskorolki elektryczne

Ilość produktów: 1
Loading...

Torba transportowa dla deskorolki Yuneec E-GO/E-GO2

Solidna torba na deskorolki z serii E-GO i E-GO2. Pozwala na wygodne przenoszenie urządzenia.
Indeks: ROB-07329
Indeks: ROB-07329
Oczekiwanie na dostawę
Czas oczekiwania: ok. 10-30 dni
Cena podstawowa 229,00 zł Cena 229,00 zł
  • Darmowa dostawa

Najważniejsze parametry deskorolek elektrycznych

Jak każda osoba, która chce szybko i łatwo skorzystać z deskorolek jako transportu, zwracamy uwagę na prędkość, jaką możemy nią osiągnąć. Jest ona różna w zależności od modelu, jaki wybierzemy. Nasz sklep posiada w swoim katalogu modele, które każdy może dopasować do siebie i wybrać ten najbardziej odpowiedni. Oznacza to, że posiadamy deskorolki, które mogą jechać maksymalnie 10 km/h, ale są też takie, które rozwijają prędkość ponad 40 km/h. W zależności od modelu deskorolki, użytkownik otrzymuje również informację o trasie, jaką pokonuje. Można u nas kupić deskorolki elektryczne, które na jednym ładowaniu są zdolne przejechać dystans od 20 do 30 km.

Co jeszcze musisz wiedzieć o deskorolkach elektrycznych?

Oprócz różnicy w tych funkcjach, wszystkie nasze produkty cechuje wysoka trwałość oraz odporność na uszkodzenia. Wynika to z tego, że dbamy o to, by oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości. Kolejną świetną cechą, która dodatkowo ułatwia jazdę, jest sposób sterowania deskorolką. Możemy to robić, używając pilota Bluetooth lub aplikacji na smartfony. To nowoczesny sposób podróżowania, który zdobywa serca coraz większej ilości osób. Poza tymi parametrami, mamy oczywiście do wyboru deskorolki elektryczne w różnych kolorach. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Deskorolki elektryczne jako władcy szos

Deskorolki elektryczne można określić tym terminem z kilku powodów. Po pierwsze przejadą tam, gdzie inne pojazdy nie mogą. Wcisną się w wąskie miejsca i mogą lawirować pomiędzy przeszkodami, co nie jest domeną samochodu czy autobusu. Ponadto pozwalają uniknąć stania w korkach, ponieważ można się na nich poruszać po różnych nawierzchniach i dopasować się do panujących na drogach warunków. Kolejny argument to ich cicha praca oraz to, że są przyjazne dla środowiska - nie emitują trujących spalin czy kłębów dymu, a także nie słychać ich z dalszej odległości, jak innych środków transportu.

Aktywnie wspieramy techmove.pl, portal dla maniaków technologii w sporcie.