Kategorie

Grove - przekaźniki

Grove – przekaźniki

Witamy w naszym sklepie Botland w kategorii, w której przedstawiamy Państwu przekaźniki z systemu modułów Grove. Dzięki pełnej kompatybilności z najpopularniejszymi mini komputerami, takimi jak Arduino czy Raspberry Pi możecie szybko i w łatwy sposób zrealizować swoje najróżniejsze projekty. Zapraszamy do zakupów wszystkich miłośników elektroniki profesjonalistów i początkujących, a w razie problemów czy wątpliwości, nasz dział techniczny jest do Państwa dyspozycji i chętnie służy pomocą.

Szeroki wybór przekaźników Grove

Grove – przekaźniki to kategoria, gdzie znajdą Państwo moduły z serii Grove z przekaźnikami. Do czego mogą się przydać przekaźniki? Są to urządzenia elektryczne lub elektroniczne przeznaczone do zmiany stanu w obwodzie lub wielu obwodach wyjściowych, kiedy są spełnione warunki wejściowe. Urządzenie reaguje na zmianę wartości wejściowej np. zmianę temperatury lub napięcia i po przekroczeniu danej wartości sygnał wyjściowy zmienia się z reguły, z włącz na wyłącz, albo na odwrót.

Różnorodność elektrourządzeń

W naszym sklepie Botland oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości, wyselekcjonowane spośród tysięcy różnych artykułów dostępnych na rynku z zachowaniem atrakcyjnych cen. W kategorii Grove – przekaźniki dostępne są dla was ciekawe przekaźniki zarówno jedno, jak i wielokanałowe występujące także z optoizolacją. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nie tylko w tym dziale. Gwarantujemy satysfakcję z zakupów i błyskawiczną wysyłkę.

Rodzaje przekaźników

Dział Grove – przekaźniki to specjalnie wybrane akcesoria wysokiej klasy w przystępnych cenach. Same przekaźniki możemy podzielić na kilka kategorii np. elektromagnetyczne, które działają na zasadzie elektromagnesu, statyczne, gdzie wykluczono elementy ruchome, cyfrowe, czasowe oraz wiele innych. Czym jest wspomniana wcześniej optoizolacja? Jest to odseparowanie poszczególnych obwodów poprzez sterowanie sygnałami, dzięki zastosowaniu optoizolatora. Stosuje się je do zabezpieczenia drogich elementów układu.