Kategorie

Grove - wyświetlacze

Grove – Wyświetlacze

Wyświetlacze często stanowią nieodzowny element urządzenia, dzięki którym można prezentować wyniki pomiarów np. temperatury przy wykorzystaniu czujników. Nasz sklep chcąc zapewnić bogaty asortyment, posiada w swojej ofercie wyświetlacze LED, OLED oraz matryce ze złączami Grove. Nie muszą Państwo szukać niezbędnych elementów w kilku miejscach, ponieważ zapewniamy wszelkie niezbędne akcesoria dopasowane do Państwa potrzeb. Czas na poszukiwania najlepiej przeznaczyć na wypicie dobrej kawy i spokojnie zrobić zakupy w jednym, sprawdzonym sklepie, jakim jest właśnie Botland.

Czego oczy nie widzą...

Stare przysłowie, a sprawdza się nawet w tak trywialnym przypadku, jak wyświetlacze. Czym jest urządzenie elektroniczne, które wskazuje nam godzinę lub ciśnienie, ale jej nie wyświetla? Jak inaczej uzyskamy informację, której potrzebujemy? W takich sytuacjach urządzenia bez wyświetlacza byłyby bez sensu, a ich zastosowanie nie przyniosłoby wygody i ułatwienia życia. Dzięki naszym produktom możemy korzystać z nowoczesnych rozwiązań i cieszyć się ich komfortowym zastosowaniem, nawet w różnorodnej kolorystyce. Chcąc zapewnić Państwu nie tylko udogodnienie, ale i atrakcyjny wygląd, zapewniamy dostęp do wyświetlaczy w pełnej kolorystyce RGB, więc każdy znajdzie swój wizualny ideał.

Rodzaje wyświetlaczy

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór różnych wyświetlaczy. Posiadamy wyświetlacze o fantastycznej kolorystyce, a także z wysoką jasnością wyświetlania. Pozwala to na rzetelny i zrozumiały odczyt, nawet w trudniejszych warunkach. Ponadto możemy wybierać pomiędzy wyświetlaczami z różną ilością segmentów. Przykładowo możemy zdecydować się na wyświetlacz 7-segmentowy, który umożliwia wyświetlanie czterech liczb wraz z dwukropkiem, a także niektórych liter. Jednak możemy skorzystać z wyświetlacza 14-segmentowego, który posiada moduł z podwójnym alfanumerycznym wyświetlaczem. Wszystko zależy od jego zastosowania, a robimy, co możemy, by dostarczyć Państwu asortyment na każdą okazję.

Czego chcieć więcej?

Może tego, by działały prawidłowo - dokładamy wszelkiej staranności, aby oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości. Kupując nasze produkty, w zestawie dołączamy przewody serii Grove, a także przewody przystosowane do nakładki Seeed studio Base Shield v2.0. Proponowane przez nas wyświetlacze działają z napięciem od 3,3 do 5 V. Znajdą Państwo u nas moduły Groove, które są w pełni kompatybilne z Arduino oraz Raspberry Pi. W razie pytań, czy problemów z wyborem zapraszamy do kontaktu z naszym działem technicznym.