Kategorie

Części zamienne

Codzienna eksploatacja dronów wiąże się z nieuniknionym ryzykiem uszkodzenia szczególnie wrażliwych elementów. W przypadku dronów niewyposażonych w osłony, obejmujące oprócz korpusu także ramiona pojazdu, najbardziej narażone są śmigła – przy dużej prędkości obrotowej najmniejsza kolizja z przedmiotem w otoczeniu drona kończy się najczęściej nieodwracalnym uszkodzeniem delikatnych łopat. Dlatego zawsze warto mieć pod ręką zapasowe części zamienne do dronów, które pozwolą Ci latać bez uciążliwych przerw serwisowych, nawet w razie konieczności wymiany zniszczonego elementu.

Filtrowanie

Długość
Szerokość
Wysokość
Dron - Zasięg
Dron - Czas lotu
Producenci
Dron - Kamera
Dron - Podgląd FPV

Części zamienne do dronów Yuneec Typhoon H

Dla dronów marki Yuneec mamy w naszej ofercie szereg dedykowanych akcesoriów i najbardziej potrzebnych części zamiennych. Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem modelu Yuneec Typhoon H, powinieneś koniecznie zabezpieczyć swojego drona za pomocą oryginalnej osłony śmigieł – choć pojazd ma wbudowane zabezpieczenia pozwalające na bezkolizyjne sprowadzenie drona na ziemię w przypadku awarii jednego z napędów, to w myśl zasady, że lepiej zapobiegać, niż leczyć – warto zawczasu pomyśleć o odpowiedniej ochronie. Oprócz osłony mamy także oryginalne części zamienne do dronów Yuneec, w tym zestawy śmigieł (osobno sprzedawanych – typu A oraz B), a także amortyzatory podwozia, płytkę ochronną do kamery czy komplet elementów mechanizmu podwozia i nogi podwozia (sprzedawane na sztuki). Oferujemy także śmigła oraz podwozia do miniaturowych dronów selfie z serii Yuneec Breeze.

Części zamienne do dronów DJI

Seria zaawansowanych dronów firmy DJI także nie pozostaje bez wsparcia serwisowego producenta. W naszym sklepie znajdziesz części zamienne do dronów DJI Phantom – zestawy oryginalnych śmigieł w kolorze białym. Podczas instalacji należy zwrócić uwagę na kierunek skrętu łopat (kołpaki różnią się kolorem pierścienia – jeden jest srebrny, drugi czarny). Śmigła są montowane na wałach napędowych silników BLDC z użyciem technologii Quick Lock. Od ręki dostępne są także oryginalne, czarne śmigła do DJI Spark – także wyposażone w pierścień, pozwalający łatwo rozróżnić układ łopat (w zestawie znajdują się dwie sztuki, po jednej CW oraz CCW).

Moduły do dronów DIY

W naszym sklepie znajdziesz także moduły dedykowane nie konkretnym rodzajom dronów, ale uniwersalne – stanowiące części zamienne do dronów oraz innych modeli latających własnej konstrukcji. Kontroler lotu HobbyKing Multi-Rotor Control Board V3.0 to niewielka płytka drukowana z zainstalowanymi trzema jednoosiowymi akcelerometrami piezo firmy Murata, złączami do sterowania napędami oraz do podłączenia odbiornika RC. Sterownik wyposażony jest także w 3 potencjometry kalibracyjne, a całość pracuje pod kontrolą 8-bitowego mikrokontrolera AVR ATmega328. Inny model – kontroler lotu KK-Mini Multi-rotor LCD – jest wyposażony w czujnik IMU (akcelerometr + żyroskop MEMS) MPU-6050. Ponadto na pokładzie ma wyświetlacz LCD, przyciski oraz buzzer, znakomicie ułatwiające obsługę sterownika. Jeżeli natomiast potrzebujesz solidnego sterownika silników BLDC – koniecznie zobacz model Flycolor FLY-20A o prądzie maksymalnym aż 20 A i napięciu pracy w zakresie od 7,4 V do 14,8 V.