Filtruj według
Cena
1889 1890
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Mikrokontroler
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Ilość rdzeni
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Taktowanie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Pamięć RAM
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Ilość pinów I/O
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Pamięć zewnętrzna
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Port Ethernet
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Port HDMI
Interfejs USB
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Złącze zasilania
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Interfejs UART
Interfejs I2C
Interfejs SPI
Interfejs LCD
Interfejs kamery
Obsługiwany system Linux
Wspierany system Android
Wspierany system Windows
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

UP board

Ilość produktów: 1
Loading...

Minikomputer UP Squared 4GB RAM + 32GB eMMC Intel Pentium Quad Core

Minikomputer UP  z procesorem  Pentium Quad Core N4200 64-bit 2,5 GHz . Płytka posiada 4 GB RAM LPDDR4 , 32 GB eMMC, procesor graficzny Intel HD Graphic 505 , 2 porty...
Indeks: UPB-09706
Indeks: UPB-09706
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 2 099,00 zł Cena 1 889,10 zł
  • Wyprzedaż!
  • Darmowa dostawa
  • Promocja

Nowoczesne komputery jednopłytkowe z procesorami Intela

Moduł UP Board to minikomputer o rozmiarze karty kredytowej i jednocześnie wysokiej wydajności obliczeniowej i niskim poborze mocy. Jest to możliwe dzięki najnowszej technologii - procesorom Intel ATOM x5-Z8350. Są to 64-bitowe układy taktowane zegarem do 1,92 GHz. Wewnętrzny procesor graficzny to nowym układ Intel ósmej generacji - HD400 z 12 jednostkami wykonawczymi taktowanymi zegarem do 500 MHz. Zapewnia to wyjątkowo wysoką wydajność grafiki 3D. UP Board jest wyposażony w 2 GB lub 4 GB pamięci DDR3L RAM oraz 16 GB lub 32 GB pamięci eMMC Flash.

Komputery jednopłytkowe z układami Intel Celeron

W ofercie naszego sklepu dostępny są także minikomputery UP Squared - mocniejszy kuzyn UP Board. UP Squared, jak zapewnia producent, to najszybsza na świecie płyta główna dla programistów x86. Oparta jest ona o najnowszą platformę Intel Apollo Lake. To minikomputer na który czekałeś! Oprócz standardowego, 40-pinowego złącza GPIO, kompatybilnego z Raspberry Pi, moduł ten posiada szereg portów USB 3.0, dwa złącza Gigabit Ethernet, interfejs HDMI i inne zaawansowane funkcje. Dzięki temu jest to idealne rozwiązanie dla różnych zaawansowanych produktów, takich jak robotyka, drony, systemy widzenia maszynowego, automatyka domowa, identyfikacja wizualna etc. Dzięki mocnemu procesorowi, zgodności z systemami operacyjnymi takimi jak Linuks, Android i Win 10, jest to bardzo interesujący minikomputer jednopłytkowy.

Szeroka oferta akcesoriów dla komputerów jednopłytkowych UP

Minikomputery UP posiadają 40-pinowe, standardowe złącze GPIO, co umożliwia łączenie ich z szeregiem peryferiów, dostępnych w naszym sklepie. W złączu tym, obecnym na przykład na płytkach UP Board, odnaleźć możemy szereg złącz GPIO, a także cyfrowe interfejsy szeregowe, takie jak SPI, I2C oraz UART. Obecny jest także interfejs audio I2S, który pozwala na przesyłanie cyfrowego sygnału audio. 40-pinowe złącze UP Board pozwala także na podłączanie sygnałów analogowych do minikomputera, co jeszcze bardziej poszerza możliwości podłączania akcesoriów do komputera.