Kategorie

Grove - przyciski, klawisze i joysticki

Grove - przyciski, klawisze i joysticki

Kategoria w naszym sklepie stworzona przez nas specjalnie dla majsterkowiczów i elektroników uwielbiających wszelkie guziki, przyciski, roboty i gry. Duży wybór sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie i swojego projektu, a atrakcyjne ceny nie zrujnują domowego budżetu. Nasz dział techniczny chętnie odpowie na Państwa pytania i wątpliwości, a dział zakupów wyśle zamówiony towar jak najszybciej. Zapraszamy serdecznie do zakupów w naszym sklepie internetowym Botland!

Sterowanie elektroniką

Chyba wszyscy, wyobrażając sobie sterowanie jakimś urządzeniem czy robotem, oczami wyobraźni widzimy je w formie guzików, przycisków czy joysticków. Kategoria w naszym sklepie Grove - przyciski, klawisze i joysticki dostarcza wszystkich niezbędnych elementów do sterowania Twoim systemem. Są to jedne z najprostszych układów i z ich obsługą powinien sobie poradzić każdy. Pełna kompatybilność z minikomputerami dostępnymi na rynku sprawia, że możemy w łatwy sposób rozszerzyć funkcjonalność naszego modelu.

Grać czy nie grać oto jest pytanie.

Myśląc o joysticku, najpewniej widzimy pilota odrzutowca. To skojarzenie nie jest przypadkowe - pilot podczas lotu musi w łatwy sposób manewrować maszyną, a najprostszą metodą jest właśnie joystick. Dział Grove - przyciski, klawisze i joysticki pozwala na zaprojektowanie i zbudowanie działającego modelu sterowania samolotem. Manipulator drążkowy w naszym sklepie kompatybilny jest z popularnymi systemami, takimi jak Arduino czy Raspberry Pi. Poczuj się jak Tom Cruise w “Top Gun” i staw czoła nowym wyzwaniom z własnoręcznie zbudowanym kontrolerem.

Szeroki wybór modułów i artykułów

W kategorii Grove - przyciski, klawisze i joysticki zebraliśmy najpopularniejsze moduły z serii Grove przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Mogą Państwo wybierać spośród potencjometrów, modułów dotykowych czy sześcio kierunkowych joystickach. Każdy majsterkowicz szukający sterowania do swojego modelu znajdzie tutaj wszystko czego szuka, a dzięki standaryzacji Grove masz pewność, że moduły są ze sobą kompatybilne i współpracują bez zakłóceń. Zapraszamy do zakupów, a w razie wątpliwości odezwij się do nas, chętnie pomożemy!