Filtruj według
Cena
4 5
Producent
Więcej (447) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

BOTLAND B. DERKACZ SPÓŁKA JAWNA Opinie z ekomi-pl.com

Alkomaty

Ilość produktów: 1
Loading...

Alkotest everActive - jednorazowy alkomat

Alkotest jest jednorazowym przyrządem pomiarowym, który służy do odczytania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Zmiana koloru z białego na czerwony informuje nas o...
Indeks: NSZ-09342
Indeks: NSZ-09342
Chwilowo niedostępny
Oczekiwanie na potwierdzenie daty dostawy
Cena podstawowa 4,50 zł Cena 4,50 zł
  • Darmowa dostawa

Alkomaty jednorazowe i półprzewodnikowe

W sklepie Botland znajdziesz wszystkie najpopularniejsze modele dostępne na rynku. Dla oszczędnych kierowców, którzy planują korzystać z tego typu produktów wyłącznie sporadycznie, oferujemy alkomaty jednorazowe, które wyróżniają się technologią red-ox zapewniającą precyzyjne pomiary w praktycznie każdych warunkach. Ponadto zastosowanie czytelnej skali umożliwia szybki odczyt stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Jedną z największych zalet tego typu produktów są niewielkie rozmiary, dzięki czemu alkomat z powodzeniem zmieści się w kieszeni marynarki lub małej torebce. W naszej ofercie znajdziesz również urządzenia półprzewodnikowe charakteryzujące się niezwykle niezwykle dokładnym pomiarem oraz szeroką skalą. Krótki czas reakcji w połączeniu z szybkim przygotowaniem alkomatu do pierwszej próby sprawiają, że tego typu modele cechują się bardzo komfortowym użytkowaniem. Ponadto dodatkowe zabezpieczenia w postaci dźwięku ostrzegawczego informującego użytkownika nie tylko o błędnej próbie, ale również o zbyt wysokiej zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu oraz niskim napięciu, jeszcze bardziej uwiarygodniają wyniki testu. Co więcej, czytelny wyświetlacz umożliwia szybkie odczytanie rezultatu, a dołączony pokrowiec ułatwia przechowywanie urządzenia.

Alkomaty elektrochemiczne

W naszym asortymencie znajdziesz również modele pracujące w technologii elektrochemicznej. Oferujemy alkomaty charakteryzujące się bardzo szerokim zakresem pomiaru, wynoszącym od 0 do 4 ‰. Ponadto do zestawu dołączone są wymienne ustniki umożliwiające higieniczne korzystanie z urządzenia przez kilka osób. Modele elektroniczne są zasilane wydajnymi bateriami, zapewniającymi stabilną pracę sprzętu przez długi okres. W sklepie Botland znajdziesz alkomat samochodowy wyposażony w platynowy sensor zapewniający jeszcze bardziej precyzyjne wyniki w szerokim zakresie temperatury roboczej.

Dodatkowa funkcjonalność

W tej kategorii znajdziesz modele, które zapamiętują ostatnie 10, a nawet 20 pomiarów, dzięki czemu użytkownik może w łatwy sposób sprawdzić historię mierzenia stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Zarówno alkomaty półprzewodnikowe, jak elektromechaniczne wyróżniają się niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu są niezwykle dyskretne i nie rzucają się w oczy. Ponadto każdy alkomat ma instrukcję obsługi, z którą należy się zapoznać przed pierwszym użyciem, aby pomiar był wykonywany w prawidłowy sposób.

Aktywnie wspieramy tuningster.pl, portal o innowacjach i technologii w motoryzacji.