Filtruj według
Cena
25 26
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (535) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Stabilizatory - Napięcie wyjściowe 10V

Ilość produktów: 1
Loading...

Zestaw stabilizatorów w obudowie TO220 5V-24V - 14szt.

Zestaw 14 popularnych stabilizatorów w obudowie TO220. Zróżnicowane parametry napięcia i prądu maksymalnego. Zawiera 14 sztuk.
4.8 (4)
Indeks: UCC-07580
Indeks: UCC-07580
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 25,90 zł Cena 25,90 zł
  • Darmowa dostawa

Stabilizacja napięcia

Nowoczesna elektronika nie lubi wahań napięcia, więc w celu uniknięcia zakłóceń czy nawet uszkodzeń stosuje się stabilizatory napięcia. Jest to układ elektroniczny, którego zadaniem jest utrzymywanie stałego napięcia na wyjściu, niezależnie od obciążenia układu. W naszym sklepie znajdziesz stabilizatory o napięciu wyjściowym 10 V. To jedna z kategorii, która będzie pomocna przy zakupie interesującego Cię modelu. W razie potrzeby nasz dział techniczny pozostaje do Twojej dyspozycji.

Podział stabilizatorów

Na ogół stabilizatory dzielą się na dwie grupy – liniowe i impulsowe. Liniowe można podzielić na cztery podgrupy, a impulsowe na trzy. W naszym sklepie posiadamy w ofercie wiele stabilizatorów. Oferują one różne napięcie na wyjściu m.in. napięcie wyjściowe 10 V. Mamy układy impulsowe, liniowe, o stałym napięciu wyjściowym, a także regulowane. Każdy elektronik czy majsterkowicz znajdzie u nas potrzebne do swojego systemu elementy. W przypadku wątpliwości napisz do nas!

Popularne modele

Jeżeli mówimy o stabilizatorach napięć dodatnich, to najpopularniejsze modele pochodzą z serii 78XX, natomiast napięć ujemnych – 79XX. Dwie ostatnie cyfry oznaczają napięcie wyjściowe. Do najważniejszych parametrów stabilizatorów należą: nominalna wartość napięcia, maksymalny prąd zwarcia, maksymalny prąd wyjściowy, zakres zmian napięcia wejściowego, opór wyjściowy, sprawność energetyczna. Korzystając ze stabilizatorów, możemy uzyskać np. napięcie wyjściowe 10 V lub inne, w zależności od potrzeb.

Napięcie wyjściowe 10V - Botland - Sklep dla robotyków

Asortyment naszego sklepu obejmuje pojedyncze stabilizatory napięcia 10V wykorzystywane do układów logicznych. Szeroki zakres temperatury roboczej, wynoszący od -55℃ do nawet 150℃, zapewnia bezpieczną i stabilną pracę stabilizatorów 10V w praktycznie każdych warunkach. Ponadto są dostępne zestawy stabilizatorów zawierające układy charakteryzujące się różną wartością napięcia i maksymalnym prądem. Prawidłowo dobrany stabilizator napięcia 10V jest jednym z kluczowych elementów niezbędnych do prawidłowego działania układów wymagających konkretnych parametrów prądowych.