Filtruj według
Cena
3 18
Producent
Więcej (447) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

BOTLAND B. DERKACZ SPÓŁKA JAWNA Opinie z ekomi-pl.com

Stabilizatory - Napięcie wyjściowe 10V

Ilość produktów: 2
Loading...

Stabilizator 10V L7810CV - THT TO220

Stabilizator wykorzystywany do zasilania układów logicznych zasilanych napięciem 10 V. Maksymalny prąd wyjściowy to 1,5 A.  
Indeks: UCC-06993
Indeks: UCC-06993
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
SPRAWDŹ ILOŚĆ
Cena podstawowa 3,40 zł Cena 3,40 zł
  • Darmowa dostawa

Zestaw stabilizatorów w obudowie TO220 5V-24V - 14szt.

Zestaw 14 popularnych stabilizatorów w obudowie TO220.    
Indeks: UCC-07580
Indeks: UCC-07580
Chwilowo niedostępny
Oczekiwanie na potwierdzenie daty dostawy
Cena podstawowa 17,90 zł Cena 17,90 zł
  • Darmowa dostawa

Stabilizacja napięcia

Nowoczesna elektronika nie lubi wahań napięcia, więc w celu uniknięcia zakłóceń czy nawet uszkodzeń stosuje się stabilizatory napięcia. Jest to układ elektroniczny, którego zadaniem jest utrzymywanie stałego napięcia na wyjściu, niezależnie od obciążenia układu. W naszym sklepie znajdziesz stabilizatory o napięciu wyjściowym 10 V. To jedna z kategorii, która będzie pomocna przy zakupie interesującego Cię modelu. W razie potrzeby nasz dział techniczny pozostaje do Twojej dyspozycji.

Podział stabilizatorów

Na ogół stabilizatory dzielą się na dwie grupy – liniowe i impulsowe. Liniowe można podzielić na cztery podgrupy, a impulsowe na trzy. W naszym sklepie posiadamy w ofercie wiele stabilizatorów. Oferują one różne napięcie na wyjściu m.in. napięcie wyjściowe 10 V. Mamy układy impulsowe, liniowe, o stałym napięciu wyjściowym, a także regulowane. Każdy elektronik czy majsterkowicz znajdzie u nas potrzebne do swojego systemu elementy. W przypadku wątpliwości napisz do nas!

Popularne modele

Jeżeli mówimy o stabilizatorach napięć dodatnich, to najpopularniejsze modele pochodzą z serii 78XX, natomiast napięć ujemnych – 79XX. Dwie ostatnie cyfry oznaczają napięcie wyjściowe. Do najważniejszych parametrów stabilizatorów należą: nominalna wartość napięcia, maksymalny prąd zwarcia, maksymalny prąd wyjściowy, zakres zmian napięcia wejściowego, opór wyjściowy, sprawność energetyczna. Korzystając ze stabilizatorów, możemy uzyskać np. napięcie wyjściowe 10 V lub inne, w zależności od potrzeb.

Napięcie wyjściowe 10V - Botland - Sklep dla robotyków

Asortyment naszego sklepu obejmuje pojedyncze stabilizatory napięcia 10V wykorzystywane do układów logicznych. Szeroki zakres temperatury roboczej, wynoszący od -55℃ do nawet 150℃, zapewnia bezpieczną i stabilną pracę stabilizatorów 10V w praktycznie każdych warunkach. Ponadto są dostępne zestawy stabilizatorów zawierające układy charakteryzujące się różną wartością napięcia i maksymalnym prądem. Prawidłowo dobrany stabilizator napięcia 10V jest jednym z kluczowych elementów niezbędnych do prawidłowego działania układów wymagających konkretnych parametrów prądowych.