Filtruj według
Cena
69 139
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (535) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Zestawy części - Creality

Ilość produktów: 2
Loading...

Zestaw podwójnej osi Z do drukarek 3D Ender-3, Ender-3 Pro, Ender-3 V2

Zestaw modernizacyjny, który umożliwia instalację podwójnej osi Z  w drukarkach 3D Creality z serii Ender-3 . W pakiecie znajduje się m.in. silnik krokowy śruba, gwintowany...
4.9 (18)
Indeks: CRL-19966
Indeks: CRL-19966
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 139,00 zł Cena 139,00 zł
  • Darmowa dostawa

Zestaw narzędzi do żywicznych drukarek 3D Creality

Zestaw narzędzi niezbędnych do pracy z żywicznymi drukarkami 3D. Pakiet obejmuje plastikową szpachelkę, szczotkę, lejek wykonany ze stali nierdzewnej, lejek sylikonowy,...
4.7 (3)
Indeks: CRL-21831
Indeks: CRL-21831
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 69,90 zł Cena 69,90 zł
  • Darmowa dostawa

Oryginalne zestawy części zamiennych do drukarek Creality z serii Ender

Wymiana części eksploatacyjnych w drukarkach 3D jest najczęściej podyktowana uszkodzeniami poszczególnych podzespołów lub koniecznością zastąpienia zużytych elementów. W tej sekcji można znaleźć m.in. oryginalne podzespoły zamienne do wybranych modeli drukarek Creality z serii Ender. Proponujemy m.in. komplety składające się modułu wyłącznika krańcowego, pasków zębatych, śrub z podkładkami i nakrętek. Na szczególną uwagę zasługują również oryginalne zestawy modernizacyjne kompatybilne z wybranymi modelami drukarek 3D marki Creality z serii Ender. Zestawy tego typu zawierają m.in. silnik krokowy, przewód, pręd śrubowy i podzespoły montażowe. Taki komplet pozwala na szybką i przede wszystkim bezproblemową instalację podwójnej osi Z.

Zestawy części zapasowych do drukarek Creality z serii CR

Kolejnymi propozycjami są zestawy części zapasowych kompatybilne z wybranymi modelami drukarek 3D marki Creality z serii CR. Oferujemy m.in. komplety zawierające części eksploatacyjne, takie jak moduł wyłącznika krańcowego, rolki prowadzące, dysze, termistory, pasek zębaty, rurki grzewcze i inne części.

Kolejną propozycją są komplety, które oprócz powyższych podzespołów zawierają również piny męskie do obudowy, taśmę izolacyjną, głowicę hotend wyposażoną w termistor, rurkę, która doprowadza filament, obudowę wtyku męskiego, złącze pneumatyczne, szczypce i inne akcesoria.

Pozostałe części zamienne do drukarek 3D Creality

Asortyment naszego sklepu obejmuje również oryginalne zestawy narzędzi przeznaczone do pracy z drukarkami żywicznymi Creality. Komplety składają się m.in. ze szpachelki, szczotki, lejka, rękawiczek i podkładki. Ponadto oferujemy zestawy wzmacniające do drukarek 3D, a dokładniej osi Z. Dzięki nim urządzenie w trakcie pracy jest jeszcze bardziej stabilne.

Dlaczego warto wybierać oryginalne części zamienne?

Wybór oryginalnych podzespołów to nie tylko gwarancja kompatybilności, ale również długiej żywotności. Stosowanie wysokiej klasy części zamiennych zapewnia prawidłową pracę całego urządzenia i ustawienie prawidłowych parametrów drukowania.

Przed wyborem zestawu części zamiennych przede wszystkim należy sprawdzić kompatybilność kompletu z posiadaną drukarką 3D. W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.