Filtruj według
Cena
4 24
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (535) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Przewody do drukarek 3D - Creality

Ilość produktów: 2
Loading...

Przewód czujnika filamentu do drukarki 3D Creality Ender-3 S1

Przewód czujnika filamentu o długości ok. 73 cm. Obustronnie zakończony wtyczkami o różnych rastrach. Produkt jest stosowany w drukarce 3D Creality Ender-3 S1. Stanowi...
4.8 (6)
Indeks: CRL-21501
Indeks: CRL-21501
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 4,90 zł Cena 4,90 zł
  • Darmowa dostawa

Zestaw przewodów do drukarki 3D Creality Sermoon V1 Pro

Zestaw dwóch przewodów dedykowanych do drukarek 3D Creality Sermoon V1 Pro oraz Sermoon V1. W pakiecie znajdują się kable do połączenia wyświetlacza oraz głowicy drukującej...
Indeks: CRL-21514
Indeks: CRL-21514
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 39,00 zł Cena 23,40 zł
  • Obniżka
  • Darmowa dostawa
  • Promocja

Przewody do drukarek 3D dostępne w asortymencie sklepu Botland

Najczęstszym powodem wymiany przewodów w drukarkach 3D jest uszkodzenie mechaniczne, które może doprowadzić do nieprawidłowego działania podłączonego elementu. W tej sekcji oferujemy oryginalne przewody do drukarek 3D marki Creality kompatybilne z wybranymi modelami. Proponujemy m.in. przewody do czujnika filamentu obustronnie zakończone wtyczkami. Takie rozwiązanie sprawia, że wymiana uszkodzonego przewodu na nowy jest szybka i bezproblemowa.

Kolejną propozycją jest zestaw składający się z dwóch przewodów przeznaczony do wybranych drukarek 3D Creality z serii Sermoon. Kable tego typu znajdują zastosowanie do podłączenia głowicy drukującej oraz wyświetlacza bezpośrednio do płyty głównej. Wszystkie przewody do drukarek dostępne w tej sekcji wyróżniają się elastycznością, dzięki czemu zapewniają łatwy montaż nawet w trudno dostępnych miejscach.

Przewody do drukarek 3D Creality – dodatkowe informacje

Oryginalne przewody do drukarek Creality charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Trwałe wtyczki zapewniają stabilne osadzenie w gnieździe. Przed wyborem konkretnego przewodu przede wszystkim należy upewnić się, że dany model jest kompatybilny. W razie pytań dotyczących przewodów lub innych części zamiennych do drukarek 3D, zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego, albo wiadomości e-mail. Doświadczeni doradcy pomogą w wyborze odpowiednich przewodów, dopasowanych do konkretnych modeli drukarek 3D.