Filtruj według
Cena
145 264
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (535) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Wyświetlacze do drukarek 3D - Creality

Ilość produktów: 2
Loading...

Screen Kit - wyświetlacz w obudowie - do drukarki 3D Creality Ender-3 - Creality

Screen Kit to zestaw przygotowany przez jednego z najpopularniejszych producentów drukarek 3D - Creality . Zawiera wyświetlacz o rozdzielczości 128 x 64 px oraz solidną...
4.8 (7)
Indeks: CRL-19689
Indeks: CRL-19689
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 145,00 zł Cena 145,00 zł
  • Darmowa dostawa

Wyświetlacz dotykowy 3,4 cala do drukarki 3D Creality Sermoon V1 oraz Sermoon V1 Pro

Wyświetlacz dotykowy o przekątnej 3,4'' dedykowany do drukarek 3D Creality Sermoon V1 oraz Sermoon V1 Pro. Produkt to oryginalna część zamienna do wymienionych wcześniej...
Indeks: CRL-20836
Indeks: CRL-20836
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 439,00 zł Cena 263,40 zł
  • Wyprzedaż!
  • Darmowa dostawa
  • Promocja

Wyświetlacze kompatybilne z drukarkami 3D Creality

Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn (np. uszkodzenie mechaniczne) wyświetlacz drukarki 3D zostanie uszkodzony, wówczas należy go niezwłocznie wymienić na nowy. W tej kategorii oferujemy oryginalne wyświetlacze do drukarek 3D marki Creality, kompatybilne z większością najpopularniejszych modeli. Dostępne są m.in. wyświetlacze do drukarek z serii Ender zamknięte w solidnej obudowie wykonanej z metalu. Wybrane urządzenia są sprzedawane razem z elementami montażowymi w postaci śrub. Ponadto oferujemy modele wyposażone w wyprowadzone przewody ułatwiające podłączenie.

Wyświetlacze do drukarek 3D Creality dostępne ofercie Botland

W tej sekcji można znaleźć m.in. kolorowe wyświetlacze do drukarek 3D marki Creality z serii Sermon. Dzięki obudowie wyposażonej w uchwyty montażowe cały proces wymiany jest szybki i bezproblemowy. Wysoka precyzja funkcji dotykowych zapewnia łatwe poruszanie po menu drukarki. Kolejna propozycja to oryginalne wyświetlacze z wybranymi modelami drukarek Creality z serii CR. W pakiecie, oprócz urządzenia, znajduje się przewód połączeniowy umożliwiający szybkie podłączenie wyświetlacza do płyty głównej. Oferujemy modele wyróżniające się wysoką rozdzielczością, a co za tym idzie zapewniające czytelny i wyraźny obraz. Ponadto modele dotykowe zapewniają błyskawiczną reakcję na dotyk. Na szczególną uwagę zasługują wyświetlacze, które po upływie kilku minut bezczynności automatycznie redukują jasność ekranu, dzięki czemu oszczędzają energię.

Przed wyborem konkretnego modelu wyświetlacza należy sprawdzić jego kompatybilność z posiadaną drukarką 3D. W razie pytań dotyczących wyświetlaczy lub innych podzespołów do drukarek 3D zachęcamy do kontaktu. Doświadczeni doradcy z chęcią pomogą w wyborze odpowiedniej części zamiennej do konkretnego modelu drukarki.