Filtruj według
Cena
16 55
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (528) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Złącza pneumatyczne i rurki PTFE - Creality

Ilość produktów: 2
Loading...

Zestaw dwóch złącz pneumatycznych Creality - 2,5mm i 4mm

Zestaw dwóch złącz pneumatycznych wykorzystywanych w następujących modelach drukarek 3D Creality: Ender-3 V2, Ender-5 Pro, CR-30, Ender-5 Plus, Ender-6, Ender-2 Pro, Ender-3,...
4.5 (14)
Indeks: CRL-20647
Indeks: CRL-20647
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 16,90 zł Cena 16,90 zł
  • Darmowa dostawa

Rurka PTFE Capricorn - niebieska - filament 1,75mm - 1m

Rurka wykonana z tworzywa PTFE . Wykorzystywana jest do transportu materiału do drukowania z ekstrudera do hotendu urządzenia drukarki 3D. Jest kompatybilna z filamentem o...
5.0 (4)
Indeks: CRL-20285
Indeks: CRL-20285
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 54,90 zł Cena 54,90 zł
  • Darmowa dostawa

Złącza pneumatyczne do drukarek Creality dostępne w ofercie Botland

W tej kategorii oferujemy m.in. oryginalne złącza pneumatyczne do wybranych modeli drukarek marki Creality (m.in. do serii Ender i CR). Te części zamienne to istotne elementy rurek PTFE w systemie Bowdena (system odpowiedzialny za podawanie materiału termoplastycznego). Proponujemy m.in. zestawy składające się z dwóch złączy pneumatycznych. Pierwsze z nich służy do montowania bezpośrednio na ekstruderze urządzenia. Z kolei drugie szybkozłącze należy zamontować na radiatorze, który znajduje się na głowicy hotend. Precyzyjny gwint gwarantuje szybki i bezproblemowy montaż. Ponadto złącza pneumatyczne są wyposażone w zaciski zapewniające łatwą instalację rurki PTFE.

Rurki PTFE w asortymencie sklepu Botland

W tej sekcji można również znaleźć rurki wykonane z niezwykle wytrzymałego tworzywa PTFE. Elementy tego typu stanowią oryginalną część zamienną, kompatybilną z wybranymi modelami z serii Ender, CR i Sermoon. Rurka PTFE służy do płynnego transportu filamentu z ekstrudera do głowicy drukarki. Wysoka jakość wykonania, w połączeniu z dokładnością wymiarową, gwarantuje stabilną pracę. Rurki PTFE marki Creality wyróżniają się gładkimi ściankami wewnętrznymi, dzięki którym przesuwanie termoplastu jest płynne i precyzyjne. Oferujemy m.in. rurki PTFE o średnicy wewnętrznej 1,9 mm, kompatybilne z filamentami, których średnica wynosi 1,75 mm.

Przed wyborem złączy pneumatycznych i rurki PTFE należy sprawdzić kompatybilność części zamiennych z posiadanym modelem drukarki 3D. W razie pytań dotyczących montażu lub kompatybilności części zamiennych Creality zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami.