Filtruj według
Cena
17 20
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (535) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Grzałki do drukarek 3D - Creality

Ilość produktów: 2
Loading...

Grzałka do drukarki 3D Creality Ender-3 S1 Pro oraz CR-10 Smart Pro - 50W 24V

Grzałka  stosowana w drukarkach 3D Creality Ender-3 S1 Pro oraz CR-10 Smart Pro. Element montowany jest w bloku grzewczym, który stanowi część głowicy hotend. Napięcie...
Indeks: CRL-21506
Indeks: CRL-21506
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 17,90 zł Cena 17,90 zł
  • Darmowa dostawa

Grzałka do drukarki 3D Creality Ender-3 S1 - 40W 24V

Grzałka  stosowana w drukarkach 3D Creality Ender-3 S1 oraz Ender-3 S1 Plus. Element montowany jest w bloku grzewczym, który stanowi część głowicy hotend. Napięcie zasilania...
5.0 (1)
Indeks: CRL-21497
Indeks: CRL-21497
Chwilowo niedostępny
Czas oczekiwania: 10-12 tyg.
Cena podstawowa 19,90 zł Cena 19,90 zł
  • Darmowa dostawa

Grzałki do drukarek 3D – jakie pełnią funkcję?

Rozgrzanie filamentu do odpowiedniej temperatury, uzależnionej od rodzaju materiału termoplastycznego, jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na finalny wydruk. Grzałki do drukarek 3D to stosunkowo niewielkie podzespoły, które wyróżniają się szerokim zakresem temperatury pracy. Oznacza to, że bez względu na to z jakiego filamentu (kompatybilnego z posiadaną drukarką) korzystamy, możemy precyzyjnie ustawić temperaturę.

Najczęstsze objawy uszkodzonej grzałki w drukarce 3D

Grzałki do drukarek, podobnie jak inne podzespoły, mogą ulec uszkodzeniu. Zepsuta grzałka najczęściej uniemożliwia osiągnięcie zadanej temperatury. Warto również kontrolować czas, w jakim ten element się nagrzewa. Jeżeli okaże się, że czas potrzebny do rozgrzania np. do temperatury 200°C jest znacząco dłuższy niż dotychczas, można podejrzewać uszkodzenie grzałki.

Asortyment tej kategorii obejmuje m.in. oryginalne części zamienne do popularnych drukarek 3D. Wybór oryginalnych podzespołów to nie tylko gwarancja kompatybilności, ale również długiej żywotności elementu.

Grzałki do drukarek 3D w asortymencie sklepu Botland

W tej kategorii oferujemy grzałki do drukarek 3D m.in. o mocy 40W i 50W. Wybrane modele są wyposażone w wyprowadzone przewody zakończone wtyczką. Takie rozwiązanie sprawia, że wymiana grzałki jest szybka i bezproblemowa. Przed wyborem konkretnej grzałki należy upewnić się, że element jest kompatybilny z posiadanym modelem drukarki 3D.

Jeżeli pojawią się dodatkowe pytania dotyczące kompatybilności lub sposobu montażu grzałek, zachęcamy do kontaktu. Doświadczeni doradcy z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą w wyborze odpowiedniego modelu grzałki.