Filtruj według
Cena
79 80
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (535) Ok Wyczyść
Wiek
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Roboty edukacyjne na 6 kołach

Ilość produktów: 1
Loading...

Velleman KSR14 - łazik zasilany energią słoneczną

Zestaw zawiera elementy do budowy robota zasilanego energią słoneczną .   Montaż zestawu pozwala poznać podstawowe zagadnienia związane z elektroniką i mechaniką, zapewniając...
Indeks: VEL-10717
Indeks: VEL-10717
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 79,90 zł Cena 79,90 zł
  • Darmowa dostawa

Roboty edukacyjne na sześciu kołach

Sześciokołowe roboty edukacyjne to produkty, które przyciągają uwagę dorosłych, dzieci i młodzieży. To urządzenia, które poprzez zabawę mają nauczyć użytkownika wartościowych i praktycznych umiejętności. Taki sposób nauczania odnosi bardzo dobre skutki. Dziecko, bawiąc się jednym z takich produktów, będzie jednocześnie rozwijało swoje umiejętności motoryczne i kreatywność oraz poznawało podstawy mechaniki, elektroniki czy ogólnie pojętej robotyki. Roboty edukacyjne na sześciu kołach są doskonałym pomysłem na prezent, który jednocześnie sprawi dużą przyjemność dziecku i stanie się dobrym „nauczycielem” dziedzin technicznych.

Dlaczego warto zainwestować w sześciokołowego robota edukacyjnego?

To bardzo ważne, aby dzieci już dzisiaj uczyły się obycia z nowoczesną technologią. Obecnie w szkołach młode pokolenie już od podstawówki uczy się obsługi elektronicznych urządzeń i podstaw programowania. Warto rozwijać w dzieciach pasję do takich zajęć, a także zachęcać je do częstszego poświęcania czasu na naukę podobnych umiejętności. Postęp technologiczny na całym świecie jest coraz szybszy, co staje się powoli odczuwalne dla każdego, kto zamieszkuje naszą planetę. Dzięki najnowszym wynalazkom życie każdego z nas staje się łatwiejsze i wygodniejsze. Fabryki coraz wydajniej i szybciej mogą wytwarzać produkty o coraz wyższej jakości. Wprowadzane są rozwiązania, które powoli eliminują negatywny wpływ działalności człowieka na środowisko. Jednak w związku z tym pewne zawody są powoli eliminowane przez pracę maszyn. W zamian za nie pojawia się wiele nowych miejsc pracy. Przykładowo – stanowisko kasjera powoli zaczyna być zastępowane przez pracę specjalnie przystosowanych do tego urządzeń i systemów, natomiast taksówkarze są obecnie częściowo wykluczani przez auta do wypożyczania przez smartfony, a za jakiś czas zostaną całkowicie zastąpieni przez autonomiczne pojazdy. Pojawia się za to konieczność uczenia lekarzy obsługi robotów operujących. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku wielu innych zawodów – specjaliści z całego świata przewidują alarmują, że już w tej chwili brakuje dobrze wyszkolonych inżynierów nauk powiązanych z automatyką, robotyką i programowaniem, a za kilkanaście lat to zapotrzebowanie stanie się jeszcze wielokrotnie wyższe. Dając swojemu dziecku możliwości nauki i rozwoju w tych dziedzinach, już od najmłodszych lat inwestujesz w jego przyszłość.

Jakie produkty znajdziesz w tej kategorii?

Doskonały przykładem tego, co posiadamy w naszej ofercie, jest sześciokołowy robot edukacyjny – Velleman KSR14. To pojazd terenowy wyposażony w specjalne zawieszenie na sześć kół oraz napęd na cztery z nich. Jedną z najbardziej charakterystycznych cech urządzenia jest zasilanie przez energię słoneczną. Jest to możliwe dzięki zamontowanemu na dachu panelowi słonecznemu. Produkt jest zaprojektowany tak, aby użytkownik z pomocą instrukcji musiał samodzielnie złożyć pojazd, nabywając podczas tego procesu wiele praktycznych umiejętności i podstawową wiedzę z elektroniki i mechaniki. Velleman KSR14 sprawdzi się nie tylko jako zabawka oraz nauczyciel nauk technicznych dla Twojego dziecka, ale również może pomóc w prawidłowym podejściu do pozyskiwania energii elektrycznej i zarządzania nią. Bardzo ważne jest, aby cały świat już dzisiaj podjął zdecydowane działania mające na celu ochronę środowiska, zanim dojdzie do nieodwracalnych zmian, które zaszkodzą ludzkiemu życiu na ziemi, a odpowiednia edukacja najmłodszych pokoleń stanowi jeden z najistotniejszych kroków w tym kierunku.