Filtruj według

Cena
549 549
Producent
Więcej (429) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

BOTLAND B. DERKACZ SPÓŁKA JAWNA Opinie z ekomi-pl.com

Yanosik - komunikator drogowy

Ilość produktów: 1
Loading...

Yanosik GTR - komunikator drogowy

Yanosik GTR to następca niezwykle popularnego komunikatora drogowego Yanosik GT. Niewielkich rozmiarów urządzenie, które jest w stanie poinformować nas o aktualnych...
Indeks: NPT-14843
Indeks: NPT-14843
Oczekiwanie na dostawę
Niedostępny
Cena podstawowa 446,34 zł Cena 446,34 zł
  • Darmowa dostawa

Zatłoczone ulice – koszmar dzisiejszych miast

Poruszając się samochodem czy motorem po naszych zatłoczonych drogach w dzisiejszych czasach, nie jest łatwo. Rosnąca liczba użytkowników oraz nie nadążający za nią rozwój infrastruktury drogowej powoduje narastającą frustrację kierujących pojazdami mechanicznymi. W naszym sklepie proponujemy Państwu system, jakim jest Yanosik - komunikator drogowy. Dzięki tym prostym w obsłudze urządzeniom będziecie mogli ominąć korki czy wytyczyć najszybszą trasę do domu.

Yanosik - jeden system, wiele możliwości

Korzystając z własnego środka komunikacji, musimy się liczyć z wieloma utrudnieniami, które możemy spotkać na swojej drodze. Yanosik - komunikator drogowy to propozycja w naszym sklepie specjalnie dla Państwa, która okaże się niezwykle pomocna w podróży. Korzystanie z nawigacji ułatwi ominięcie korków, z kolei wbudowany asystent głosowy poinformuje o kolizjach i wypadkach. Kontrole policji i fotoradary nie będą dłużej stanowiły ryzyka, a dzięki opcji wideorejestratora nagrasz każde zdarzenie drogowe.

Różnorodność wersji systemu Yanosik

W dziale Yanosik - komunikator drogowy oferujemy urządzenia wyposażone w fizyczne przyciski oraz mini komputer pokładowy, dzięki któremu będzie można śledzić na bieżąco pracę auta. Podłączany poprzez złącze OBDII, zbiera informację o spalaniu, obrotach silnika, temperaturze cieczy chłodzącej czy oleju, a także odczytuje kody błędów. Model Yanosik XS to najmniejszy, pozbawiony wyświetlacza moduł z rodziny Yanosika z możliwością podłączenia go do darmowej aplikacji Y24, dostępnej na systemy Android oraz iOS.

Największa społeczność drogowa

Baza użytkowników jak chwali się producent, jest największą w Polsce, co widać po ilości powiadomień i ostrzeżeń. Yanosik - komunikator drogowy to bardzo popularna kategoria w naszym sklepie - pozwala dołączyć do miliona zadowolonych użytkowników i cieszyć się z asystenta drogowego. Należy przy tym pamiętać, że kupując urządzenie po upływie 30 dni, trzeba wejść na stronę producenta i wykupić abonament. Oferowane są one w trzech wariantach - 12, 24 miesiące lub dożywotnio, ich koszt to odpowiednio 99 zł, 198 zł i 299 zł.

Aktywnie wspieramy tuningster.pl, portal o innowacjach i technologii w motoryzacji.