M5Stick Proto - nakładka do prototypowania

Indeks: MSS-18051 EAN: 6972934170989

Nakładka wyprowadzająca złącza GPIO modułów M5Stick do uniwersalnej płytki do prototypowania. Pozwala tworzyć własne, niestandardowe układy i obwody według naszego projektu bez obaw o kompatybilność z modułami z serii Stick. Przykładowym zastosowaniem nakładki może być projekt zwiększający liczbę przycisków sterujących funkcjami modułu.

M5Stick Proto - nakładka do prototypowania
7,00 zł
5,69 zł netto
Producent: M5Stack
Kompatybilny z: M5Stick

Opis produktu: M5Stick Proto - nakładka do prototypowania

Nakładka wyprowadzająca złącza GPIO modułów M5Stick do uniwersalnej płytki do prototypowania. Pozwala tworzyć własne, niestandardowe układy i obwody według naszego projektu bez obaw o kompatybilność z modułami z serii Stick. Przykładowym zastosowaniem nakładki może być projekt zwiększający liczbę przycisków sterujących funkcjami modułu.

Nakładka Proto Hat.


Nakładka Proto Hat.

Nakładka od M5Stack posiada 40 otworów do prototypowania.
Nakładka od M5Stack posiada 40 otworów do prototypowania.

Specyfikacja techniczna

  • Średnica otworów: 1 mm
  • Rozstaw: 2,54 mm
  • Ilość otworów: 40
  • Wymiary: 35 x 24 x 8 mm
  • Masa: 5 g

Nakładka Proto Hat do M5Stick C Botland - Sklep dla robotyków

Nakładka Proto Hat do M5Stick C z wyprowadzeniami GPIO to bardzo praktyczne akcesorium dla wszystkich elektroników tworzących własne projekty przy użyciu modułów z serii M5Stick. Korzystając z rozszerzenia, możliwe jest na przykład doprowadzenie większej ilości przycisków sterujących lub połączenie modułu z płytką stykową.

Raster wyprowadzeń GPIO wynosi 2,54 mm, co jest standardem kompatybilnym z większością płytek stykowych. Schemat wyprowadzeń, dokładne wymiary oraz pozostałe szczegółowe informacje na temat produktu znajdziesz w dokumentacji technicznej udostępnionej przez producenta, do której odnośnik znajduje się w sekcji “Przydatne linki” pod opisem.

Wygodna i niewielka nakładka Proto Hat do M5Stick C

Nakładka Proto Hat zabiera niewiele miejsca i waży zaledwie 5 gramów, dlatego sprawdzi się nawet w najmniejszych projektach elektronicznych. Obudowa elementu została wykonana z trwałego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego w kolorze białym.

W naszej ofercie znajdziesz również inne nakładki i moduły kompatybilne z serią Stick od M5Stack. Posiadamy w asortymencie między innymi rozszerzenia z czujnikami temperatury i wilgotności, powerbanki, moduły deweloperskie IoT czy nakładki z takimi elementami jak serwomechanizmy, głośniki, konwertery ADC, sterowniki do serw, joysticki czy nawet kamery termowizyjne.

Szerokość opakowania 4 cm
Wysokość opakowania 3 cm
Głębokość opakowania 4.5 cm
Masa opakowania 0.013 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

M5Stick Proto - nakładka do prototypowania

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Remigiusz G. 28.02.2021 Potwierdzony zakup
Użyteczny

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: