• Obniżka

M5Stick JoyC - nakładka joystick do zdalnego sterowania

Indeks: MSS-18039 EAN: 6972934171160

JoyC to nakładka umożliwiająca zamianę naszego modułu M5StickC w moduł do sterowania zdalnego. Za prawidłową pracę urządzenia odpowiada układ STM32F030F4. Do komunikacji nakładki z modułem głównym wykorzystywany jest interfejs I2C. Gałki joysticka posiadają dodatkowe podświetlenie generowane przez 12 diod LED umieszczonych pod każdą z gałek.

M5Stick JoyC - nakładka joystick do zdalnego sterowania
119,00 zł -10%
107,10 zł
87,07 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 107,10 zł
Zapłać później
Producent: M5Stack
Kompatybilny z: M5Stick

Opis produktu: M5Stick JoyC - nakładka joystick do zdalnego sterowania

JoyC to nakładka umożliwiająca zamianę naszego modułu M5StickC w moduł do sterowania zdalnego. Za prawidłową pracę urządzenia odpowiada układ STM32F030F4. Do komunikacji nakładki z modułem głównym wykorzystywany jest interfejs I2C. Gałki joysticka posiadają dodatkowe podświetlenie generowane przez 12 diod LED umieszczonych pod każdą z gałek. Z tyłu nakładki umieszczony został akumulator Li-Ion 16340 zapewniający zasilanie urządzeniu. 

Do pracy z nakładką niezbędny jest moduł M5StickC lub M5StickC Plus. Oba moduły znajdziesz w ofercie naszego sklepu.


Do pracy z nakładką niezbędny jest moduł M5StickC lub M5StickC Plus. Oba moduły znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

Nakładka zasilana jest akumulatorem Li-Ion.
Nakładka zasilana jest akumulatorem Li-Ion.

Specyfikacja techniczna

  • Kontroler: STM32F030F4
  • Interfejs komunikacyjny: I2C
  • Obsługa ruchu wielokierunkowego oraz wciśnięcia przycisku
  • Wymiary: 220 x 55 x 50 mm
  • Masa: 81 g

M5Stick JoyC został zaprojektowany w taki sposób, aby był obsługiwany dwoma rękami. Ma wymiary: 220x55x50 mm i jest lekki (81 g), dlatego jest wygodny, a nie męczy dłoni nawet przy długotrwałej pracy. Użytkowanie jest wygodne – intuicyjne. W zakres wschodzi naciskanie przycisków i ruch wielokierunkowy. Nakładka joysticka jest zasilana akumulatorem Li-Ion (700mAh), co zapewnia długą, sprawną i wydajną pracę urządzenia.

M5Stick JoyC - nakładka joystick do zdalnego sterowania wykorzystuje protokół komunikacyjny I2C i host M5StickC do transmisji danych. Daje duże możliwości zdalnego sterowania M5StickC.

Co jeszcze posiadamy w ofercie?

Do istotnych akcesoriów oprócz M5Stick JoyC, nakładki joystick do zdalnego sterowania zalicza się RoverC Pro. Jest to programowalna platforma robota kompatybilna z modułami M5StickC oraz M5StickC Plus, wyposażona w 4 silniki N20 z przekładnią ślimakową. Oprócz tego klienci często decydują się na M5StickC Plus - moduł deweloperski IoT – ESP32-PICO sprawdzający się w projektach związanych z urządzeniami wearable, a także jako miniaturowe kontrolery systemów IoT lub podstawy projektów edukacyjnych.

Sklep internetowy Botland.com.pl oferuje akcesoria, urządzania, podzespoły i narzędzia wysokiej jakości. Asortyment jest skierowany do szerokiej grupy odbiorców zajmujących się elektroniką, robotyką, informatyką czy programowaniem. Dodatkową zaletą poszczególnych produktów są atrakcyjne, konkurencyjne ceny.

Szerokość opakowania 12 cm
Wysokość opakowania 6.5 cm
Głębokość opakowania 9.5 cm
Masa opakowania 0.119 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: