Kategorie

Roboty edukacyjne

Zestawy edukacyjne, które pozwalają zdobyć wiedzę z zakresu dziedzin technicznych, takich jak: mechatronika, robotyka czy programowanie. Dzięki wprowadzeniu kilkanaście lat temu do szkół informatyki, obecna młodzież potrafi bez problemu korzystać z możliwości oferowanych przez komputery. Dziś coraz częściej pojawiają się zajęcia, które wykorzystują roboty edukacyjne, by przygotowywać dzieci i młodzież do konstruowania, programowania i robotyki, która bezsprzecznie jest naszą przyszłością. 

Podkategorie

 • MakeBlock - roboty edukacyjne

  MakeBlock - roboty edukacyjne . Zestawy umożliwiające samodzielne tworzenie robotów i pojazdów autonomicznych na podstawie dostępnych schematów i instrukcji.

 • Abilix Krypton - roboty edukacyjne

  Robot modułowy w postaci klocków do nauki programowania, mechaniki i robotyki.

 • Dash and Dot - roboty edukacyjne

  Roboty edukacyjne z czujnikami dla dzieci powyżej 5 roku życia.

 • Ozobot - roboty edukacyjne

  Roboty edukacyjne dla najmłodszych, programowane za pomocą rysowania.

 • Photon - robot edukacyjny

  Interaktywny robot edukacyjny, wprowadza dzieci w świat nowych technologi poprzez aplikację mobilną.

 • JIMU - roboty edukacyjne

  Zestawy do budowy robotów interaktywnych dla użytkowników początkujących i zaawansowanych.

 • Lego Mindstorms i WeDoo

  Platforma edukacyjna Lego Mindstorms EV3 i WeDoo. Popularne zestawy w postaci klocków i innych dopasowanych do siebie elementów.

 • Zbuduj robota!

  Kity do samodzielnego montażu.

 • LittleBits

  Zestawy LittleBits do nauki elektroniki. Nie wymagają przewodów, lutowania ani programowania. Składają się z klocków łączonych za pomocą magnesów.

 • RoboRobo

  Zestawy do nauki budowy robotów.

 • WowWee

  Roboty - zabawki edukacyjne firmy WowWee.


Filtrowanie

Podwozie - typ:
Podwozie - ilość kół:
Producenci
Podwozie + napęd:
Podwozie + sterownik:

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Roboty edukacyjne dla domów i szkół

Gdy dziecko ogląda filmy, w których występują humanoidalne roboty, jest zafascynowane technologią i czymś, co maszyny mają mu do zaoferowania. Nagle przychodzi moment, w którym sam może zacząć tworzyć konstrukcje, które widział jedynie w swoich ulubionych produkcjach, więc z pewnością każda pociecha będzie takim pomysłem zachwycona. Pokazując jednak nieletnim programowanie, kody, znaki, cyfry i sekcje, prawdopodobnie odstraszymy je od dalszej edukacji, ponieważ będzie to zbyt trudne.

Zadaniem robotów edukacyjnych jest nauka konstruowania i programowania w przyjazny dla nich sposób. Doskonałym przykładem jest programowanie z pomocą rysowania lub aplikacji mobilnej, które wskażą najmłodszym projektantom odpowiednią drogę. Roboty nie muszą posiadać skomplikowanej konstrukcji, by były fascynujące, więc roboty edukacyjne z klocków i oparte na prostych schematach, będą zarówno doskonałym sposobem rozwoju, jak i zabawą.

Roboty edukacyjne dla dzieci i rodziców

Połączenie edukacji z dobrą zabawą i wolną chwilą, którą rodzice mogą spędzać ze swoimi dziećmi, to coś wspaniałego, co tworzy wyjątkowe relacje rodzinne. Roboty edukacyjne to doskonały pomysł, dzięki któremu zarówno najmłodsi, jak i ich opiekunowie, mogą dowiedzieć się wielu rzeczy na temat robotyki i automatyki, co z pewnością zaowocuje w przyszłości.

Jeśli obawiasz się, że twoja wiedza na temat programowania i konstruowania jest zbyt niska, spokojnie! Nie musisz się tym martwić, ponieważ w naszej ofercie znajdziesz zarówno układy dostosowane do poziomu osób stawiających pierwsze kroki, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników.

Popularne produkty: