Kategorie

Sterowniki oświetlenia AST

Jesteś osobą wymagającą? Kochasz innowacyjne technologie? W takim razie sterownik oświetlenia AST powinien być dla Ciebie doskonałym wyborem. Ten zaawansowany moduł udostępnia regulację urządzeniami w oparciu o wschód/zachód słońca lub pozycję GPS. Możliwości konfiguracji są niemal nieograniczone. Gwarantujemy, że zarówno Ty, jak i pozostali użytkownicy, będziecie zachwyceni nowymi funkcjonalnościami. Pamiętaj, że zawsze warto wykorzystywać dostępne opcje poprawy komfortu życia.

Filtrowanie

Inteligenty budynek
Producenci

Montaż i obsługa – jak skomplikowany jest sterownik oświetlenia AST?

Producent udostępnia zegary astronomiczne, które po montażu i konfiguracji są niemal bezobsługowe. Klienci otrzymują dodatkowo dostęp do aplikacji GPS i możliwość indywidualnej regulacji. Sterowniki oferują możliwość montażu na szynie DIN, dlatego powinni poradzić sobie z tym zadaniem wszyscy, nawet osoby bez większego doświadczenia.

Interfejs aplikacji ASTmobile jest wyjątkowo intuicyjny. Firma AST zapewnia także funkcję wprowadzenia własnych poprawek – nawet do 240 minut. Każdy może więc personalizować ustawienia w dowolny sposób, by maksymalizować efekty i obniżać koszty. Zegar astronomiczny można dodatkowo uzupełniać za pomocą czujników, co będzie profesjonalizować układ. Masz pomysł na nietypowe zastosowanie sterowników oświetlenia AST? Wykorzystaj więc części dostępne na wyciągnięcie ręki.

Zastosowania sterowników oświetlenia AST

Mogą one posłużyć do regulacji oświetlenia lub urządzeń na obiektach publicznych i prywatnych. Chcesz, by latarnie na Twoim podwórku automatycznie się zapalały i samodzielnie ustawiały moc światła na podstawie warunków pogodowych lub pory dnia? Jesteś administratorem Orlika, hali sportowej lub prywatnego boiska? W takim razie rozwiązania od firmy AST są skierowane do Ciebie.

Sprawdzą się one również jako system kontroli nad oświetleniem ulicznym. Bezobsługowa regulacja obniży koszty użytkowania. Dodatni budżet warto przeznaczyć na kolejne inwestycje usprawniające życie w danym miejscu.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub poznać bliżej sterowniki oświetlenia AST? Wystarczy skontaktować się z naszymi specjalistami. Z chęcią odpowiemy na Wasze pytania i pomożemy dobrać produkty w taki sposób, by inwestycja była maksymalnie satysfakcjonująca.