Kategorie

Roboty

Roboty

Roboty jeszcze kilka lat temu były jedynie zabawkami, które dostarczały użytkownikom rozrywki. Zaliczać do nich można było m.in. zdalnie sterowane samochody lub samoloty i łodzie – do bardziej zaawansowanych konstrukcji zaliczano niewielkie układy przypominające kształtem ludzkie ciało, które były w stanie wykonać proste czynności (np. nacisnąć włącznik lampki lub przenieść ołówek) i drony z możliwością filmowania.

Podkategorie

 • Roboty edukacyjne

  Zestawy edukacyjne , które pozwalają zdobyć wiedzę z zakresu dziedzin technicznych, takich jak: mechatronika, robotyka czy programowanie. Dzięki wprowadzeniu kilkanaście lat temu do szkół informatyki, obecna młodzież potrafi bez problemu korzystać z...

 • Roboty zaawansowane

  Roboty kroczące , podążające za linią , pojazdy walczące oraz ramiona robotów i wiele innych zaawansowanych konstrukcji.

 • Zabawki edukacyjne

  Roboty, pojazdy i inne konstrukcje przeznaczone dla najmłodszych amatorów świata techniki.

 • Podwozia robotów

  Podwozia kołowe oraz gąsienicowe do budowy robotów mobilnych.

 • Akcesoria mechaniczne

  Elementy montażowe takie jak koła i ramy oraz napędy w postaci silników serw.

 • Kontrolery robotów

  Moduły kontrolujące ruchy robotów. Konstruując robota, należy wziąć pod uwagę możliwości sterowania nim. Bez odpowiedniego układu i kontrolera, cała konstrukcja nie będzie w stanie odbierać sygnałów i poleceń. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z...

 • Deskorolki elektryczne

  Wytrzymała, lekka deskorolka elektryczna, wykonana z drewna kompozytowego. Sterowana poprzez pilot, aplikację lub balans ciała.


Filtrowanie

Podwozie - typ:
Podwozie - ilość kół:
Producenci
Podwozie + napęd:
Podwozie + sterownik:

Produkty na stronie

Produkty na stronie

W ofercie BOTLAND można znaleźć nie tylko gotowe modele robotów do użycia, ale również poszczególne moduły, które powinny znaleźć się zarówno w podstawowych, jak i zaawansowanych konstrukcjach. Dysponujemy także elementami konstrukcyjnymi, dzięki którym twój robot będzie w stanie swobodnie się poruszać i pokonywać przeszkody! Zacznij już dziś swoją przygodę z robotyką, a kto wie, może staniesz się pionierem nowych technologii!

Tam, gdzie człowiek nie da rady, wyśle swoje roboty

Dziś roboty to zupełnie coś innego – nie tylko są w stanie zabawiać użytkowników lub wykonywać za nich proste czynności, ale mogą zastąpić nas przy precyzyjnych zadaniach, które byłyby niemożliwe do wykonania przez mało doświadczone osoby. Przykładem są m.in. ramiona, które potrafią z ogromną precyzją lutować, spawać, wycinać laserowo kształty w twardych i miękkich materiał, prasować, a nawet wykorzystywać technologię druku 3D! Kolejnym przykładem mogą być łaziki, które użytkowane są do odkrywania niebezpiecznych miejsc lub wysyłane w kosmos! Wyposażenie ich w kamery, pozwala w pełni poznać teren, otoczenie i ewentualne zagrożenia, bez narażania załogi.

Doskonałym przykładem produktów ułatwiających nam życie, są m.in. automatyczne odkurzacze, które samodzielnie jeżdżą po domu, pozbywając się na bieżąco kurzu i zanieczyszczeń – wyposażone w czujniki przeszkód, doskonale wiedzą gdzie znajdują się schody lub element, o który mogą uderzyć, więc starannie go omijają.