Filtruj według
Cena
64 129
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (533) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Kontrolery robotów

Ilość produktów: 2
Loading...

Maker Pi RP2040 - Cytron

Płytka wyposażona w mikrokontroler zaprojektowany przez Raspberry Pi - RP2040 . Wyposażona w dwukanałowy sterownik silnika prądu stałego DC, 4 wyprowadzenia do sterowania...
5.0 (4)
Indeks: CNT-19611
Indeks: CNT-19611
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 64,90 zł Cena 64,90 zł
  • Darmowa dostawa

Cytron Maker Mini Sumo - kontroler robota

Kontroler robota mini sumo jest kompatybilny z Arduino Nano/Uno, ponieważ został oparty o mikrokontroler ATmega328P może być programowany za pomocą Arduino IDE . Moduł...
Indeks: CTN-16033
Indeks: CTN-16033
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 129,00 zł Cena 129,00 zł
  • Darmowa dostawa

Wiele możliwości kontrolerów

W dzisiejszych czasach, wraz z rozwojem technologii, kontrolery również przeszły niemałą metamorfozę. Dzisiaj, dzięki zaawansowanej łączności bezprzewodowej moduły oferują znacznie większe możliwości niż jeszcze kilka lat temu. Kontrolery robotów to dziś wyspecjalizowane jednostki sterujące pracą lub ruchem robotów, maszyn i wszelkiego rodzaju urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem i skorzystania z atrakcyjnych cen.

Kontrolery dla każdego rodzaju robota

W naszej ofercie w kategorii kontrolery robotów proponujemy Państwu sprzęt przeznaczony do każdego rodzaju maszyn - do robotycznych ramion, łodzi, aut, dronów itp. Dysponujemy asortymentem dostosowanym do obsługi wielu wirników, kół czy śmigieł. Każdy majsterkowicz z pewnością dobierze sprzęt pasujący do jego modelu. Łatwy montaż możliwy jest dzięki wyspecjalizowanej budowie kompatybilnej z nowoczesnymi mini komputerami, dzięki temu unikamy niepotrzebnych przeróbek i minimalizujemy ryzyko błędu czy uszkodzeń.

W pogoni za nowymi trendami

Kontrolery robotów ciągle się zmieniają - najnowsze trendy zmniejszania rozmiarów i ergonomicznego zarządzania wykorzystywaną energią, wymuszają na producentach udoskonalanie własnych produktów. Działa to na korzyść potencjalnego klienta, bo dzięki temu otrzymuje on nowe, ulepszone produkty. W naszym sklepie oferujemy zaawansowaną technologię w przystępnych cenach. Sprawdźcie sami, co można znaleźć w naszych kategoriach - w razie jakichkolwiek pytań nasz dział techniczny służy pomocą.

Kontrolery robotów - Botland - Sklep dla robotyków

Asortyment sklepu Botland obejmuje kontrolery do robotów renomowanych marek, takich jak Cytron, SparkFun, Velleman i innych. Oferujemy m.in. nadajniki, które do komunikacji bezprzewodowej wykorzystują wiązkę podczerwieni, dzięki czemu są kompatybilne m.in. z mikrokontrolerem Arduino. Ponadto dostępne są kontrolery przeznaczone zarówno do obsługi czujników, jak i serwomechanizmów oraz silników podłączonych do mikrokontrolerów. Kolejną propozycją są minikontrolery kompatybilne z wybranymi wersjami Raspberry Pi. Urządzenia tego typu są wykorzystywane do sterowania silnikami prądu stałego, zamontowanymi m.in. w inteligentnych robotach.