Filtruj według
Cena
55 420
Producent
Więcej (447) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

BOTLAND B. DERKACZ SPÓŁKA JAWNA Opinie z ekomi-pl.com

Kontrolery robotów

Ilość produktów: 4
Loading...

Moduł diagnostyczny OBD II - Car Diagnostics Kit - SparkFun RTL-10769

Moduł umożliwia dostęp do systemu diagnostyki samochodowej  OBD-II , instalowanego w autach produkowanych po roku 2001 na terenie Unii Europejskiej, a po 2002 w Polsce.
Indeks: SPF-01864
Indeks: SPF-01864
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
SPRAWDŹ ILOŚĆ
Cena podstawowa 419,90 zł Cena 419,90 zł
  • Darmowa dostawa

RedBot - płytka główna - SparkFun BOB-12097

Kontroler zgodny z Arduino Uno wyposażony w mikrokontroler Atmega328P. Umożliwia obsługę czujników oraz sterowanie serwomechanizmami i silnikami prądu stałego. Płytka jest...
Indeks: SPF-05575
Indeks: SPF-05575
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
SPRAWDŹ ILOŚĆ
Cena podstawowa 219,90 zł Cena 131,94 zł
  • Wyprzedaż!
  • Darmowa dostawa
  • Promocja

Cytron Maker Mini Sumo - kontroler robota

Kontroler robota mini sumo jest kompatybilny z Arduino Nano/Uno, ponieważ został oparty o mikrokontroler ATmega328P może być programowany za pomocą Arduino IDE . Moduł...
Indeks: CTN-16033
Indeks: CTN-16033
Wysyłka 24h
Dostępny, wysyłka 24h!
SPRAWDŹ ILOŚĆ
Cena podstawowa 122,00 zł Cena 122,00 zł
  • Darmowa dostawa

Maker Pi RP2040 - Cytron

Płytka wyposażona w mikrokontroler zaprojektowany przez Raspberry Pi - RP2040 . Wyposażona w dwukanałowy sterownik silnika prądu stałego DC, 4 wyprowadzenia do sterowania...
Indeks: CNT-19611
Indeks: CNT-19611
Wysyłka 24h
Dostępny
SPRAWDŹ ILOŚĆ
Cena podstawowa 55,90 zł Cena 55,90 zł
  • Darmowa dostawa

Wiele możliwości kontrolerów

W dzisiejszych czasach, wraz z rozwojem technologii, kontrolery również przeszły niemałą metamorfozę. Dzisiaj, dzięki zaawansowanej łączności bezprzewodowej moduły oferują znacznie większe możliwości niż jeszcze kilka lat temu. Kontrolery robotów to dziś wyspecjalizowane jednostki sterujące pracą lub ruchem robotów, maszyn i wszelkiego rodzaju urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem i skorzystania z atrakcyjnych cen.

Kontrolery dla każdego rodzaju robota

W naszej ofercie w kategorii kontrolery robotów proponujemy Państwu sprzęt przeznaczony do każdego rodzaju maszyn - do robotycznych ramion, łodzi, aut, dronów itp. Dysponujemy asortymentem dostosowanym do obsługi wielu wirników, kół czy śmigieł. Każdy majsterkowicz z pewnością dobierze sprzęt pasujący do jego modelu. Łatwy montaż możliwy jest dzięki wyspecjalizowanej budowie kompatybilnej z nowoczesnymi mini komputerami, dzięki temu unikamy niepotrzebnych przeróbek i minimalizujemy ryzyko błędu czy uszkodzeń.

W pogoni za nowymi trendami

Kontrolery robotów ciągle się zmieniają - najnowsze trendy zmniejszania rozmiarów i ergonomicznego zarządzania wykorzystywaną energią, wymuszają na producentach udoskonalanie własnych produktów. Działa to na korzyść potencjalnego klienta, bo dzięki temu otrzymuje on nowe, ulepszone produkty. W naszym sklepie oferujemy zaawansowaną technologię w przystępnych cenach. Sprawdźcie sami, co można znaleźć w naszych kategoriach - w razie jakichkolwiek pytań nasz dział techniczny służy pomocą.

Kontrolery robotów - Botland - Sklep dla robotyków

Asortyment sklepu Botland obejmuje kontrolery do robotów renomowanych marek, takich jak Cytron, SparkFun, Velleman i innych. Oferujemy m.in. nadajniki, które do komunikacji bezprzewodowej wykorzystują wiązkę podczerwieni, dzięki czemu są kompatybilne m.in. z mikrokontrolerem Arduino. Ponadto dostępne są kontrolery przeznaczone zarówno do obsługi czujników, jak i serwomechanizmów oraz silników podłączonych do mikrokontrolerów. Kolejną propozycją są minikontrolery kompatybilne z wybranymi wersjami Raspberry Pi. Urządzenia tego typu są wykorzystywane do sterowania silnikami prądu stałego, zamontowanymi m.in. w inteligentnych robotach.