Picade X HAT USB-C - nakładka konsoli gier dla Raspberry Pi - Pimoroni PIM462

Indeks: PIM-18909 EAN: 606034879416
Nakładka dla Raspberry Pi stworzona przez Pimoroni. Pozwala stworzyć własną konsolę do gier w oparciu o popularny minikomputer jakim jest Raspberry Pi. Wyposażona została w złącza o rastrze 2,54 mm, do których można podłączyć joystick oraz przyciski. Na płytce znajduje się złącze USB typu C służące do zasilania nakładki oraz Raspberry Pi, dzięki czemu nie ma potrzeby dodatkowego zasilania minikomputera. Picade X HAT posiada także wbudowany układ DAC / wzmacniacza I2S o mocy wyjściowej 3 W. Do złącza zaciskowego można podłączyć dowolny głośnik analogowy.
Picade X HAT USB-C - nakładka konsoli gier dla Raspberry Pi - Pimoroni PIM462
96,00 zł
78,05 zł netto
Zapłać później
Producent: PiMoroni
Kompatybilny z: Raspberry Pi

Opis produktu: Picade X HAT USB-C - nakładka konsoli gier dla Raspberry Pi - Pimoroni PIM462

Nakładka dla Raspberry Pi stworzona przez Pimoroni. Pozwala stworzyć własną konsolę do gier w oparciu o popularny minikomputer jakim jest Raspberry Pi. Wyposażona została w złącza o rastrze 2,54 mm, do których można podłączyć joystick oraz przyciski. Na płytce znajduje się złącze USB typu C służące do zasilania nakładki oraz Raspberry Pi, dzięki czemu nie ma potrzeby dodatkowego zasilania minikomputera. Picade X HAT posiada także wbudowany układ DAC / wzmacniacza I2S o mocy wyjściowej 3 W. Do złącza zaciskowego można podłączyć dowolny głośnik analogowy. DAC I2S łączy oba kanały cyfrowego dźwięku z Raspberry Pi w jedno wyjście monofoniczne. Następnie przechodzi przez wzmacniacz o mocy 3 W, aby zasilić podłączony głośnik. Nakładka pozwala podłączyć joystick 4-pozycyjny, 6 przycisków gracza, 4 przyciski narzędziowe oraz przycisk Plasma firmy Pimoroni. Płytka wyposażona została również w przycisk bezpiecznego wyłączania Raspberry Pi, bez ryzyka uszkodzenia karty microSD. Wciśnij przycisk aby włączyć Raspberry Pi, wciśnij i przytrzymaj przez 3 sekundy, aby bezpiecznie wyłączyć układ. 

Picade X HAT USB-CNakładka Picade X HAT USB-C dla Raspberry Pi.
Nakładka Picade X HAT dla Raspberry PiNakładka Picade X HAT dla Raspberry Pi.

Główne cechy nakładki Picade X HAT

 • Układ DAC ze wzmacniaczem 3 W z interfejsem I2S i złączem zaciskowym
 • Przełącznik zasilania typu tact-switch oraz dioda statusowa LED
 • Złącze zasilające USB typu C (nie wymaga osobnego zasilnia Raspberry Pi)
 • Wejście joysticka 4-pozycyjnego
 • 6 wejść przycisków gracza
 • 4 wejścia przycisków narzędziowych
 • Wejście przełącznika zasilania
 • Wyjście diody statusowej LED
 • Złącze przycisku Plasma 
 • Wyprowadzone piny zasilania, I2C oraz 2 dodatkowych przycisków
 • Kompatybilna ze wszystkimi 40-pinowymi wersjami Raspberry Pi
 • Opis wyprowadzeń Picade X HAT
 • Biblioteka Python

Oprogramowanie nakładki Picade X HAT

Producent przygotował prosty instalator, który odpowiednio skonfiguruje nakładkę Picade X HAT, sterowanie i bezpieczne wyłączanie. W terminalu należy wpisać poniższe polecenie, aby uruchomić instalator:

curl https://get.pimoroni.com/picadehat | bash

Po ukończeniu instalacji należy ponownie uruchomić Raspberry Pi. Oprogramowanie nie współpracuje z Raspbian Wheezy.

Picade X Hat USB-C - nakładka konsoli gier dla Raspberry Pi — Pimoroni PIM462

Picade X Hat to nakładka konsoli gier dla Raspberry Pi marki Pimoroni. Urządzenie jest wyposażone w złącze USB-C, dzięki czemu jest kompatybilne z najnowszą edycją Raspberry Pi 4.

W połączeniu z odpowiednim wyświetlaczem i dowolnym głośnikiem analogowym nakładka Picade X Hat doskonale sprawdzi się jako mobilny sprzęt gamingowy, na którym można zagrać w rozmaite klasyczne tytuły. Ekspander wyprowadzeń posiada dodatkowo przycisk bezpiecznego wyłączania, który chroni podzespoły Raspberry Pi przed uszkodzeniami.

Ekspandery wyprowadzeń i gamingowe nakładki Raspberry Pi Hat

W naszej ofercie dostępne są również inne nakładki Raspberry Pi Hat — znajdziesz wśród nich produkty takich marek jak Waveshare, RetroFlag, Pimoroni czy PiHut.

Oprócz tego oferujemy wiele praktycznych akcesoriów oraz dodatków do Raspberry Pi, między innymi obudowy, dodatkowe przewody, urządzenia zasilające, kamery, wyświetlacze czy sprzęt peryferyjny.

Szerokość opakowania 9 cm
Wysokość opakowania 2.5 cm
Głębokość opakowania 12 cm
Masa opakowania 0.024 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: