Kategorie

Zasilanie Raspberry Pi

Zasilacze sieciowe i samochodowe z wyjściem microUSB dla Raspberry Pi 3, 2 i B+. Każdy sprzęt elektroniczny, będzie potrzebował stałego dostępu do źródła zasilania – niezależnie od tego, czy będzie ono pochodziło ze stacjonarnego gniazdka, czy przenośnego akumulatora.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Chcemy zaprezentować Państwu zasilanie Raspberry Pi, które dostępne jest w wielu wariantach – od prostych zasilaczy przewodowych, po specjalne nakładki z zasilaniem awaryjnym i dodatkową baterią, pozwalającą na pracę modułu w czasie przerwy w dostawie energii.

Zasilanie Raspberry Pi – wiele możliwości dla każdego


Tworząc niezależne konstrukcje, które oparte są na zaawansowanych modułach Raspberry Pi, należy dostarczyć do systemu odpowiednią ilość energii, by każda funkcjonalność działała poprawnie. Chcąc wybrać odpowiedni produkt, należy wziąć pod uwagę kompatybilność z wersjami minikomputera Raspberry Pi (otóż im paleta jest większa, tym więcej możliwości dla samego użytkownika) i wydajność prądową, ponieważ bardziej złożone projekty, potrzebują znacznie większej ilości energii elektrycznej.

Dla wymagających klientów dysponujemy również zasilaczami, które posiadają 2 lub 4 złącza USB, dzięki czemu można podłączyć do nich jednocześnie 2 lub 4 niezależne moduły.

Jeśli system odpowiedzialny jest za ważne czynności w budynku lub system monitoringu, warto zabezpieczyć się takimi elementami jak zasilanie awaryjne, dzięki któremu przerwa w dostawie energii nie będzie straszna. Klienci naszego sklepu, są w stanie znaleźć asortyment pozwalający im podłączyć do swoich modułów akumulatory litowo-jonowe lub specjalne nakładki, posiadające już w swoim wyposażeniu niewielki akumulator o pojemności 300 mAh.

Użytkownicy, którym zależy na dużej pojemności akumulatora, ponieważ chcą stworzyć mobilną konstrukcję z dużym potencjałem, znajdą również platformę zasilającą do Raspberry Pi, posiadającą baterię o pojemności powyżej 1800 mAh – z możliwością rozbudowy do 10 tysięcy mAh.