Kategorie

Drukarki 3D Anet

Żyjemy w takich czasach, że możliwości technologiczne i postęp rozwojowy jest tak szybki, że wiele rzeczy, o których dawniej nawet nie myśleliśmy, teraz są możliwe. Świetnym tego przykładem jest właśnie drukowanie w formacie 3D. Jeszcze do niedawna niewiele osób miało w domu zwykle drukarki atramentowe. Teraz to już nic nadzwyczajnego, bo na rynku powstają coraz to nowe i ulepszone wersje tych urządzeń, a także nowoczesne drukarki 3D tak jak opisywane w tej kategorii drukarki 3D Anet. Na czym polega drukowanie 3D? Jest to drukowanie przestrzenne, którego efektem jest powstanie realnego przedmiotu, a to wszystko dzięki nakładaniu kolejnych warstw materiału. Aby wytworzony produkt był dobrej jakości i wart włożonej pracy, kluczowy jest dobry wybór drukarki 3D. W naszym sklepie znajdziesz wiele różnych modeli, w których każdy znajdzie coś właściwego dla siebie. Ta kategoria należy do drukarek 3D Anet.

Filtrowanie

Filament - materiał
Filament - średnica
Kolor
Masa
Producenci
3D - rozmiar druku
3D - typ wydruku
3D - prędkość druku
3D - grubość druku
3D - ilość materiału
3D - dokładność
3D - temp. dyszy
3D - temp. stołu
3D - średnica filam.

Zalety drukarki 3D Anet

Przede wszystkim znajdziesz u nas drukarki 3D Anet, które są fabrycznie złożone przez producenta, ale i takie, które przeznaczone są do samodzielnego montażu. Ponadto wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz mają solidny stół roboczy, który wykonany jest z aluminium. Wbudowany wentylator chłodzi powstający wydruk na bieżąco. Ich obsługa jest nieskomplikowana, a instrukcja obsługi jest bardzo czytelna i przyjazna dla użytkownika. Co więcej, drukarki 3D Anet cechują się niesamowitym wsparciem społeczności, które dzięki bogatemu doświadczeniu pomoże w rozwiązaniu wszelkich zagwozdek i ewentualnych pytań.

Zastosowanie drukarki 3D Anet

Drukarki 3D Anet są idealne dla osób, których celem jest wytwarzanie przestrzenne przedmiotów do użytku domowego oraz niewielkich projektów. Czas drukowania jest bardzo zadowalający, ponieważ prędkość wydruku to maksymalnie nawet 120 mm/s. Także w ekspresowym tempie możemy cieszyć się tym, co jeszcze do niedawna widniało tylko na ekranie naszego komputera. Producent zadbał o prostotę obsługi, tak by mogli ją obsługiwać nawet początkujący. Jednakże zaawansowane osoby w druku 3D również mogą tworzyć na niej niewielkie projekty. Drukarki 3D Anet świetnie nadają się do druku wszelkiego rodzaju biżuterii, gadżetów okolicznościowych, zabawek czy nawet elementów maszyn. Szczególnie jeśli chodzi o małe elementy o nieregularnym kształcie, których wytworzenie na innych maszynach byłoby bardzo ciężkie np. figurki lub uchwyty czy łączniki do różnych urządzeń, które prościej wydrukować niż np. frezować. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą drukarek 3D Anet w sklepie Botland i wyboru najlepszej opcji. W razie pytań nasz dział techniczny chętnie pomoże.