Radiator 40x30x5mm dla Raspberry Pi 4 z taśmą termoprzewodzącą - zielony

Indeks: ODS-15697 EAN: 5904422377960

Aluminiowy radiator w kolorze zielonym, ma wymiary 40 x 30 x 5 mm. Jest elementem montażowym, w pełni kompatybilnym z minikomputerem Raspberry Pi 4, a także z innymi układami elektronicznymi. Zapewnia szybkie chłodzenie ze względu na swój rozmiar i dobre przewodzenie ciepła. Z tyłu została przyklejona warstwa dwustronnej taśmy termoprzewodzącej, która bardzo ułatwia montaż elementu do urządzenia.

Radiator 40x30x5mm dla Raspberry Pi 4 z taśmą termoprzewodzącą - zielony
5,50 zł
4,47 zł netto
Radiator do Raspberry Pi - inne kolory:
Producent: OdSeven
Kompatybilny z: Raspberry Pi

Opis produktu: Radiator dla Raspberry Pi 4 - zielony

Aluminiowy radiator w kolorze zielonym, ma wymiary 40 x 30 x 5 mm. Jest elementem montażowym, w pełni kompatybilnym z minikomputerem Raspberry Pi 4, a także z innymi układami elektronicznymi. Z tyłu została przyklejona warstwa dwustronnej taśmy termoprzewodzącej, która bardzo ułatwia montaż elementu do urządzenia. Zapewnia szybkie chłodzenie ze względu na swój rozmiar i dobre przewodzenie ciepła. Radiator dostępny jest także w innych kolorach: złoty, czarny, niebieski, srebrny, czerwony.

Radiator 40x30x5mm dla Raspberry Pi 4 z taśmą termoprzewodzącą - zielony

Radiator 40 x 30 x 5 mm dla Raspberry Pi 4 z taśmą termoprzewodzącą - zielony.

Specyfikacja radiatora dla Raspberry Pi 4

  • Kolor: zielony
  • Dołączona dwustronna taśma termoprzewodząca
  • Kompatybilny z Raspberry Pi 4
  • Cena za jedną sztukę radiatora
  • Wymiary: 40 x 30 x 5 mm

Radiator 40x30x5mm zamontowany do Raspberry Pi 4B

Raspberry Pi wraz z zamontowanym radiatorem.

Przedmiotem sprzedaży jest sam radiator, Raspberry Pi można nabyć osobno.

Uwaga!

Podczas montażu należy zwrócić uwagę, aby nie zrobić zwarcia pomiędzy znajdującymi się obok innymi elementami elektronicznymi.

Raspberry Pi 4B

Raspberry Pi 4B to już czwarta odsłona jednego z najbardziej popularnych komputerów jednopłytkowych na świecie. W porównaniu do poprzednika konstrukcja tego minikomputera oraz oprogramowanie zostały poddane gruntownym modyfikacjom. Rozbudowany zestaw złączy, jeszcze wydajniejszy chipset, dwuzakresowe Wi-Fi oraz Bluetooth 5.0 to tylko część zalet nowej “malinki”. Oferowany radiator 40x30x5 mm w kolorze zielonym wyposażony w taśmę termoprzewodzącą to doskonały wybór w przypadku korzystania z Raspberry Pi 4 w szczególnie wymagających aplikacjach pod kątem sprzętowym.

Radiator zielony do Raspberry Pi 4B

Oferowany radiator do Raspberry Pi 4B o wymiarach 40x30x5 mm to znakomita oferta dla wymagających użytkowników tego minikomputera. Specjalnie ukształtowana konstrukcja o znacznie zwiększonej powierzchni umożliwia skuteczne odprowadzanie ciepła stanowiącego skutek uboczny wytężonej pracy chipsetu. Radiator ma kolor zielony - dzięki temu oprócz swojej najważniejszej funkcji dodaje ciekawych walorów wizualnych. W naszym sklepie znajdziesz również inne elementy montażowe do Raspberry Pi 4B.

Kolor zielony
Długość 40 mm
Szerokość 30 mm
Wysokość 5 mm
Szerokość opakowania 4 cm
Wysokość opakowania 0.5 cm
Głębokość opakowania 3 cm
Masa opakowania 0.009 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: